Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2017, 18:17

autor: Góral

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to bardzo udany remaster

Dziś zeszło embargo na recenzje debiutującej jutro gry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Zestaw zremasterowanych trzech pierwszych części Crasha okazał się bardzo dobrym projektem.

Wczoraj informowaliśmy, że być może składanka Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawi się w przyszłości na konsoli Xbox One. Oby tak się stało, bo wiemy już, że osoby, które nie posiadają PlayStation 4, mają czego żałować. W sieci pojawiły się bowiem pierwsze recenzje produkcji i wynika z nich, że fani Crasha otrzymali bardzo dobry remaster.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to bardzo udany remaster - ilustracja #1

W momencie pisania tej wiadomości średnia ocen na podstawie dwudziestu siedmiu recenzji w serwisie Metacritic wynosiła 81 punktów. W skrócie, deweloperzy spełnili obietnice, usprawniając produkcję (a właściwie to produkcje, w końcu w pakiecie znajdują się trzy części) w niektórych elementach, ale nie naruszając jej klimatu i rozgrywki. Oznacza to, że pakiet „odrestaurowanych” gier zachowuje klimat pierwowzorów z czasów pierwszego PlayStation i wrażenia związane z rozgrywką są dokładnie takie jak sprzed lat. Można jednak np. przejść każdy poziom jako Coco (siostra Crasha), pobawić się w wyzwaniach czasowych w pierwszej części serii oraz oczywiście cieszyć oczy dużo ładniejszą grafiką. Zabawa sama w sobie nic się nie zestarzała i na szczęście twórcy nie zamierzali kombinować przy czymś, co cały czas działa bardzo dobrze. Jednocześnie oznacza to, że jedynka może zaskoczyć część osób dość wysokim poziomem trudności, niektórzy będą też narzekali np. na słabą fabułę. Jeżeli jednak lubicie klasyczne platformówki, to z pewnością nie będziecie zawiedzeni.

Wybrane recenzje:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy