Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 stycznia 2017, 13:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Good Loot dla VIP-ów: Rozdajemy gadżety dla fanów serii Assassin's Creed

W ramach naszej współpracy z marką Good Loot posiadacze aktywnych Abonamentów Premium z opcją VIP mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są gadżety z serii Assassin's Creed.

 

Good Loot dla VIP-ów: Rozdajemy gadżety dla fanów serii Assassin's Creed - ilustracja #1

Nasze rozdawnictwo organizowane wspólnie z marką Good Loot tym razem sponsoruje literka A jak Assassin’s Creed. W tym miesiącu do kin trafił film z Michaelem Fassbenderem i Marion Cotillard w rolach głównych, a w ofercie Good Loot pojawiło się sporo nowości sygnowanych flagową marką Ubisoftu – nowe gadżety z Assassina możecie zobaczyć w tym miejscu.

Good Loot dla VIP-ów

Dla naszych VIP-ów mamy kolejny konkurs i proste zadanie. Wyobraźcie sobie kolejną ekranizację Assassin’s Creed, w której głównym bohaterem byłby Ezio Auditore da Firenze – jakiego aktora widzielibyście w tej roli? Swój wybór uzasadnijcie w maksymalnie 700 znakach ze spacjami. W mailu o temacie Good Loot VIP podajcie swoją dokładną ksywkę z konta GRYOnline.pl, na którym macie aktywny Abonament Premium z opcją VIP. Na zgłoszenia czekamy do 9 lutego 2017. Redakcyjne jury wybierze najciekawszy pomysł, a zwycięzca zostanie ogłoszony 13 lutego 2017. Osoba, którą wybierzemy, otrzyma od nas koszulkę Find Your Past w rozmiarze L, czapkę oraz opaskę na nadgarstek z nowej kolekcji gadżetów Good Loot z marki Assassin’s Creed.

Good Loot dla VIP-ów: Rozdajemy gadżety dla fanów serii Assassin's Creed - ilustracja #2

CZYM JEST GOOD LOOT?

Good Loot to marka skierowania do gadżeciarzy, geeków i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation, oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i science fiction, jak Star Wars czy Warhammer. Oferta ubrań, przedmiotów codziennego użytku, akcesoriów oraz gadżetów zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne licencje. Szczegółowa oferta Good Loot znajduje się na oficjalnej stronie: goodloot.pl.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla posiadaczy Abonamentu Premium z opcją VIP w serwisie GRYOnline.pl aktywnego w momencie zakończenia konkursu;

2. Warunkiem ubiegania się o nagrodę jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres: [email protected] z tematem Good Loot VIP w terminie do 9 lutego 2017. W mailu należy podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl, na którym aktywny jest Abonament Premium z opcją VIP;

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie;

4. W przypadku wygranej, warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia (przycisk „Zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”);

5. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w komentarzach pod tym newsem w poniedziałek, 13 lutego 2017. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.