Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 marca 2020, 18:12

GOG przecenia gry Warhammer z okazji powrotu Mark of Chaos do sprzedaży

Sklep GOG.com rusza z kolejną akcją promocyjną. Tym razem platforma świętuje debiut w dystrybucji cyfrowej gry Warhammer: Mark of Chaos, przeceniając wybrane produkcje ze świata Warhammera nawet do 75%.

W ostatnich latach fani Warhammera mieli co świętować. Dość wspomnieć o zapowiadanym powrocie Starego Świata w nowym bitewniaku, jak również kolejnych grach komputerowych, wydawanych m.in. dzięki staraniom firmy Focus Home Interactive. Tym, którzy nie mieli okazji zapoznać się z tymi tytułami, z pomocą przychodzi sklep GOG.com. Platforma rozpoczęła obchody tygodnia z Warhammerem, w ramach których przeceniono prawie 40 produkcji na licencji dzieł firmy Games Workshop. Obejmuje to pozycje oparte zarówno na Warhammer Fantasy Battle, jak i Warhammerze 40,000, które możecie zakupić do 75% taniej. Promocja potrwa do 16 marca do godziny 15:00 czasu polskiego.

Mark of Chaos po raz pierwszy trafiło do dystrybucji cyfrowej. - GOG przecenia gry Warhammer z okazji powrotu Mark of Chaos do sprzedaży - wiadomość - 2020-03-09
Mark of Chaos po raz pierwszy trafiło do dystrybucji cyfrowej.

Niektórych może dziwić wydarzenie powiązane z Warhammerem, zorganizowane – wydawałoby się – bez żadnego powodu. Otóż wraz z rozpoczęciem promocji w ofercie GOG.com pojawiło się Warhammer: Mark of Chaos w wersji Gold Edition oraz Mordheim: City of the Damned. Ta pierwsza pozycja jest o tyle istotna, że strategia studia Black Hole Games dotąd nie była dostępna w dystrybucji cyfrowej, a od premiery ostatniego pudełkowego wydania minęła niemal dekada. W efekcie produkcja była praktycznie niedostępna dla większości graczy. Niewykluczone, że wielu fanów marki chętnie sprawdzi, jak wyglądała pierwsza od lat 90. adaptacja Warhammer Fantasy Battle na grunt gier wideo, do tego względnie udana, choć nie wybitna (u nas otrzymała ocenę 7/10).

Oczywiście tydzień z Warhammerem na GOG.com to coś więcej niż tylko debiut kilkunastoletniej produkcji. Co prawda wśród przecenionych tytułów nie znajdziecie żadnej z części cyklu Dawn of War lub Total War: Warhammer, ale fani strategii nie powinni narzekać na brak wyboru. Pełną listę gier objętych promocją znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Wybrane gry objęte promocją: