Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 stycznia 2021, 18:02

autor: Adrian Werner

Godzilla vs. Kong - pierwszy zwiastun już dostępny

Wytwórnia Warner Bros. udostępniła pierwszy trailer Godzilla vs. Kong, czyli najnowszego filmu wchodzącego w skład tzw. MonsterVerse.

Aktualizacja:

Zgodnie z zapowiedziami, o 18:00 czasu polskiego zadebiutował pierwszy trailer Godzilla vs. Kong.

Poprzednia wiadomość:

Za kilkadziesiąt minut zostanie opublikowany pierwszy zwiastun filmu Godzilla kontra Kong (ang. Godzilla vs. Kong). Przez ostatnie dni wytwórnia Warner Bros. podkręcała atmosferę krótkimi teaserami, a o 18:00 czasu polskiego będziemy mogli wreszcie obejrzeć pełen trailer.

Przypomnijmy, że film trafi na ekrany kin 26 marca tego roku. W Stanach Zjednoczonych starcie tytułowych tytanów będzie można obejrzeć od dnia premiery także na streamingowej platformie HBO Max. Niestety, usługa ta w Polsce zadebiutuje dopiero w drugiej połowie 2021 roku.

Początkowo premiera filmu miała się odbyć 21 maja. Po ogłoszeniu nowej strategii Warner Bros. na 2021 rok, obejmującej równoczesne premiery w kinach i na HBO Max, doszło do konfliktu między firmą a studiem Legendary, które sfinansowało w 75% produkcję Godzilla vs. Kong. Ostatecznie koncerny doszły jednak do porozumienia i zdecydowano się przyspieszyć debiut filmu o dwa miesiące.

  1. Oficjalna strona filmu