Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2015, 11:26

autor: Renox

God of War III Remastered – 10 minut gameplayu w 60 FPS i 1080p

Firma Sony Computer Entertainment upubliczniła nowy, 10-minutowy gameplay ze zremasterowanej wersji trzeciej części serii God of War. Opublikowany materiał pochodzi rzecz jasna z konsoli PlayStation 4, gdzie omawiana produkcja działać będzie w 60 klatkach na sekundę i w rozdzielczości 1080p.

W marcu tego roku informowaliśmy Was o dacie premiery zremasterowanej edycji trzeciej odsłony cyklu God of War. Dowiedzieliśmy się wówczas, że tytuł zaoferować ma poprawioną oprawę wizualną, natomiast sama premiera gry związana będzie z obchodami dziesiątej rocznicy istnienia wspomnianej serii na rynku. Również i tym razem mamy dla fanów przygód okrutnego Kratosa bardzo interesującą nowinkę. Firma Sony Computer Entertainment opublikowała bowiem nowy, 10-minutowy gameplay z God of War III Remastered. Materiał ten jest tym bardziej ciekawy, że pozwala zobaczyć, jak wspomniana produkcja prezentować się będzie na konsoli PlayStation 4 w rozdzielczości 1080p i w 60 klatkach na sekundę.

To jednak nie koniec interesujących informacji. Mimo że umieszczony u góry niniejszej wiadomości materiał zdaje się być najbardziej zajmującą częścią newsa, warto wspomnieć o bonusie dołączanym do przedpremierowo zamawianych wersji God of War III Remastered. Firma Sony ujawniła, że osoby, które wyposażą się w pre-order omawianej gry na platformie PlayStation Network, będą mogły liczyć na pobranie „God of War – Fall of Olympus”, czyli dynamicznej ścieżki dźwiękowej oraz na możliwość „wypożyczenia” na okres 90 dni gier God of War oraz God of War II za sprawą PlayStation Now.

Kończąc, warto przypomnieć, że God of War III Remastered zadebiutuje w Europie 17 lipca 2015 roku wyłącznie w wersji na konsolę PlayStation 4. Gra zaoferuje przede wszystkim poprawioną oprawę wizualną oraz bardziej dynamiczną, płynniejszą rozgrywkę w porównaniu do analogicznej edycji wydanej 5 lat temu na PS3.