Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 grudnia 2021, 12:18

Gobliny z Gothic Remake składają życzenia świąteczne fanom

Święta tuż-tuż, więc mali i duzi deweloperzy ślą życzenia swoim fanom. Twórcy gry Gothic Remake ze studia Alkimia Interactive w Barcelonie wykorzystali tę okazję, by pokazać gobliny z nadchodzącej produkcji – oczywiście w bożonarodzeniowych szatach.

W Wigilię świąt Bożego Narodzenia przynoszę dobre wieści dla fanów Gothica, czekających na remake gry studia Piranha Bytes tworzony przez deweloperów z należącego do firmy THQ Nordic barcelońskiego zespołu Alkimia Interactive. Autorzy postanowili upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu – jednocześnie złożyli życzenia świąteczne swoim odbiorcom oraz zaprezentowali im wygląd goblinów z nadchodzącej produkcji (chociaż trzeba założyć, że te stworki nie będą biegały po Górniczej Dolinie w czerwonych czapkach).

Goblin to kolejny potwór z remake’u Gothica – po pokazanym na początku grudnia pełzaczu – którego mamy możliwość zobaczyć. Powyższy filmik wydaje się być stworzony na silniku gry, więc możemy założyć, że otrzymaliśmy jej całkiem wiarygodny obraz. Wszystko wskazuje na to, iż prace nad tytułem idą w dobrym kierunku – miejmy nadzieję, że w przyszłym roku poznamy więcej konkretów na jego temat.

Gothic Remake ma trafić na PC, PS5 i XSX|S. Zgodnie z zapewnieniami twórców, produkcja otrzyma pełną polską wersję językową. Nie wiemy jednak, jacy aktorzy wcielą się w poszczególne postacie.

A jeśli nuży Was oczekiwanie na remake Gothica, to koniecznie wypróbujcie Kroniki Myrtanywydaną niedawno rodzimą modyfikację do kultowej „dwójki”, która podbiła serca fanów produkcji studia Piranha Pytes. Więcej informacji na jej temat znajdziecie w Encyklopedii GRYOnline.pl.