Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2012, 15:53

autor: Ender

Giana Sisters: Twisted Dreams – nowe świąteczne demo i poziom

Producent platformówki Giana Sisters: Twisted Dreams przygotował jej specjalne świąteczne demo, które funkcjonuje także jako darmowe DLC dla pełnej wersji tytułu.

Giana Sisters: Twisted Dreams to kolorowa platformówka studia Black Forest Games, której produkcja została sfinansowana dzięki serwisowi Kickstarter, doczekała się nowego świątecznego dema. Zawiera ono zupełnie nowy poziom, zaludniony przez wcześniej niewidzianych przeciwników oraz scenografię, korzystającą z typowo bożonarodzeniowego asortymentu dekoracyjnego.

Co ważne, level dostępny jest także jako darmowe DLC dla pełnej wersji gry i po jej aktualizacji możemy znaleźć go w głównym menu pod zakładką „Extras”. Patch dostępny jest dla wersji gry kupionej w serwisach dystrybucji cyfrowej Steam, GOG oraz GamersGate. Steamowa poprawka wprowadza także pełne wsparcie dla trybu Big Picture Mode oraz padów. Jako bonus, na oficjalnym profilu tytułu na Facebooku, twórcy zamieścili nowy soundtrack, stworzony na potrzeby dema, jest on gotowy ściągnięcia w formacie FLAC i mp3.

Światowa premiera Giana Sisters: Twisted Dreams miała miejsce 23 października. Na razie tytuł dostępny jest jedynie na komputerach PC. Jego konsolowa wersja (Xbox 360 i PlayStation 3) planowana jest na 2013 rok.

  1. Oficjalna strona gry