Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2012, 10:12

autor: Hed

Ghost Recon: Future Soldier – występ Coco i filmowy prequel

Coco, gwiazda reality show i żona znanego rapera, została wcielona do oddziału Team Ghost w ramach promocji Ghost Recon: Future Soldier. Ubisoft pokazał też zwiastun fabularyzowanego wprowadzenia do gry.

Ghost Recon: Future Soldier – występ Coco i filmowy prequel - ilustracja #1

Firma Ubisoft pokazała dwa nowe materiały promujące grę Ghost Recon: Future Soldier, która zostanie wydana w tym miesiącu na konsolach. W pierwszym z nich oglądamy kolejną osobę z oddziału Team Ghost – Coco, gwiazdę reality show i żonę rapera Ice-T. Drugie wideo to zwiastun Ghost Recon: Alpha, fabularyzowanego filmu wprowadzającego do Future Soldier.

Udział Coco w promocji Future Soldier wydaje się nieocenioną pomocą w wypromowaniu gry w mediach brukowych i mainstreamowych, chociaż nie wnosi wiele do życia przeciętnego gracza. Drugi materiał jest już znacznie ciekawszy. To zapowiedź filmu w klimatach Ghost Recon, który trafi na Xbox LIVE, PlayStation Network i YouTube w przyszłym tygodniu.

Ghost Recon: Future Soldier to nowa odsłona serii strzelanek militarnych, które zwykle cechowały się względnym realizmem. W nowej odsłonie twórcy kładą większy nacisk na widowiskowość i płynność rozgrywki, chociaż nie rezygnują z jej taktycznych aspektów. Nowy Ghost Recon trafi do sklepów 25 maja w wersji na Xboksa 360 i PlayStation oraz 15 czerwca na PC.

  1. Oficjalna strona Ghost Recon
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.