Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2019, 09:33

Ghost of Tsushima ukaże się w 2020 roku, twierdzi Jason Schreier

Według Jasona Schreiera, Ghost of Tsushima ukaże się dopiero w 2020 roku. Dziennikarz podzielił się informacją za pośrednictwem Twittera, przy okazji niejako potwierdzając, że pierwsza połowa 2020 roku będzie czasem wielkich premier.

W Ghost of Tsushima zagramy prawdopodobnie dopiero w 2020 roku. - Ghost of Tsushima ukaże się w 2020 roku, twierdzi Jason Schreier - wiadomość - 2019-06-04
W Ghost of Tsushima zagramy prawdopodobnie dopiero w 2020 roku.

Wielkimi krokami zbliżają się targi E3 2019. W związku z tym gracze z całego świata poszukują nowinek i doniesień dotyczących wyczekiwanych przez nich produkcji. Specem od informowania fanów gier przed oficjalnymi ogłoszeniami twórców jest zdecydowanie Jason Schreier z serwisu Kotaku (autor książki Krew, pot i piksele). Z jego Twittera możemy dowiedzieć się, że rok 2020 będzie obfitował w naprawdę ciekawe premiery. Pewnie czytaliście, że Cyberpunk 2077 nie ukaże się w bieżącym roku. Podobny los (według dziennikarza) czeka kilka innych dużych produkcji. Wśród nich jest Ghost of Tsushima.

W odpowiedzi na post użytkownika Twittera Jason Schreier przyznał, że z tego co słyszał, to Cyberpunk 2077, The Last of Us 2, Ghost of Tsushima, wspólny projekt From Software i George’a R.R. Martina, 2 gry Ubisoftu i remake Final Fantasy VII ukażą się w pierwszej połowie 2020 roku. Przypomnijmy, że większość graczy oraz dziennikarzy spodziewała się premiery produkcji Sucker Punch jeszcze w tym roku. Niestety, wygląda na to, że jedne z najbardziej oczekiwanych produkcji zadebiutują dopiero w nowym roku. Z drugiej strony, przeniesienie premiery na 2020 rok byłoby w pełni uzasadnione, bo musimy pamiętać, że 8 listopada 2019 roku zadebiutuje Death Stranding - jeden z priorytetowych tytułów dla PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Ghost of Tsushima
  2. Wszystko o Ghost of Tsushima (fabuła, świat gry, gameplay)