Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2019, 08:59

autor: Adrian Werner

Watch Dogs Legion pozwoli na kontrolowanie NPC-ów?

Dzięki błędowi sklepu Amazon poznaliśmy nowe konkrety odnośnie Watch Dogs Legion, czyli trzeciej części cyklu firmy Ubisoft. Gra ma umożliwić przejęcie kontroli nad prawie każdą postacią niezależną.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
W ostatnich miesiącach wielokrotnie słyszeliśmy plotki, że kolejna odsłona cyklu Watch Dogs osadzona zostanie w Londynie. - Watch Dogs Legion pozwoli na kontrolowanie NPC-ów? - wiadomość - 2019-06-05
W ostatnich miesiącach wielokrotnie słyszeliśmy plotki, że kolejna odsłona cyklu Watch Dogs osadzona zostanie w Londynie.

Strony sklepów często okazują się doskonałym źródłem informacji o niezapowiedzianych projektach. Najnowszym tego przykładem stała się brytyjska wersja serwisu Amazon.com, która przedwcześnie opublikowała profil trzeciej odsłony cyklu Watch Dogs.

Według udostępnionych przez sklep informacji, gra zatytułowana została Watch Dogs Legion. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, jej akcja osadzona będzie w niedalekiej przyszłości w Londynie. Miasto to zaprezentowane zostanie jako postbrexitowa dystopia, w której rozwój technologii doprowadził do dużych zmian społecznych i politycznych. Nawet dzisiaj metropolia słynie z ogromnej liczby kamer monitoringu, więc wybranie jej na miejsce akcji kolejnej odsłony cyklu jest naturalnym pomysłem.

Co ciekawe, według brytyjskiego Amazonu, w grze będziemy mogli zwerbować prawie każdą postać niezależną, a następnie nią pokierować. To najpewniej do tego aspektu rozgrywki odnosi się podtytuł Legion. System ten ma być skomplikowany, pozwalając graczom na doświadczenie różnych perspektyw. Jego zaimplementowanie okazało się bardzo pracochłonne.

Oczywiście, do wszystkich tych informacji należy podchodzić z dużym dystansem. Zazwyczaj dobrze poinformowany w takich sprawach serwis Kotaku twierdzi jednak, że tytuł gry i część z tych konkretów przewijały się w rozmowach ze źródłami w firmie Ubisoft.

Na potwierdzenie lub zdementowanie tych informacji nie będziemy musieli czekać długo. Spodziewamy się, że trzecia część Watch Dogs zostanie ujawniona podczas E3 2019. Konferencja firmy Ubisoft ruszy 10 czerwca o 22:00 czasu polskiego. Zainteresowanych dowiedzeniem się więcej na temat tegorocznej edycji targów odsyłamy do naszej rozpiski konferencji oraz listy potwierdzonych projektów, które zostaną pokazane podczas imprezy.

  1. Watch Dogs - oficjalna strona serii
  2. Recenzja gry Watch Dogs 2 – nieślubne dziecko seriali Mr. Robot i Silicon Valley
  3. Watch Dogs 2 - poradnik do gry