Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2006, 15:15

autor: maciek_ssi

Gears of War także na PC?

Jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku Gears of War jest już ukończony i można oczekiwać spokojnie na premierę, która to odbyć ma się 12 listopada. Tymczasem krążą pogłoski jakoby produkt Epic Games miał się ukazać na PC.

Jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku Gears of War jest już ukończony i można oczekiwać spokojnie na premierę, która to odbyć ma się 12 listopada. Tymczasem pojawiły się pogłoski jakoby produkt Epic Games miał się ukazać na PC.

Niemiecki wortal ConsoleWars informuje, że na szwajcarskiej liście wydawniczej Microsoftu, znajduje się produkt opisany jako Gears of War. Podana jest także data premiery, określona na koniec 2007 roku, a także dopisek: „PC Windows Vista”.

Informacja tę można przypisać do krążących tu i ówdzie podobnych plotek, nie mających żadnego oficjalnego potwierdzenia. Trzeba też jednak przyznać, że nieraz czytaliśmy podobne, niby wyssane z palca sensacje, a jednak okazywały się one prawdziwe. Cóż, Mark Rein z Epic Games już zapowiadał, że nie ma mowy o jakiejkolwiek konwersji Gears of War naPC. Być może zmienił zdanie pod naciskiem Microsoftu, który wprowadza nową strategię (poniższe logo) wydawania gier na „blaszaki”.

Gears of War także na PC? - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Gears of War

Gears of War