Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2006, 12:59

autor: Metatron

Garfield 2: A Tail of Two Kitties już w sprzedaży

Kolejna część przygód najbardziej cynicznego kota w historii trafiła właśnie na półki sklepowe. Aktualnie dostępna jest tylko wersja na PC. Garfield 2: A Tail of Two Kitties jest grą bezpośrednio wzorowaną na filmie pod tym samym tytułem. Skierowana jest raczej do młodszych graczy.

Kolejna część przygód najbardziej cynicznego kota w historii trafiła właśnie na półki sklepowe. Aktualnie dostępna jest tylko wersja na PC. Garfield 2: A Tail of Two Kitties jest grą bezpośrednio wzorowaną na filmie pod tym samym tytułem, skierowaną raczej do młodszych graczy.

Garfield 2: A Tail of Two Kitties już w sprzedaży - ilustracja #1

Tak jak już pisaliśmy wcześniej, akcja gry toczy się w Europie. Grubiutki leniuch marzący tylko o nowej porcji lasagne pomyłkowo zostaje wzięty za księcia, władcę zamku Carlye. Tylko od niego zależy los prawdziwego dziedzica tronu. Żeby uratować go z łap złego lorda Dargisa, musi sprostać wielu różnorodnym zadaniom.

Autorzy wyposażyli Garfielda w umiejętności charakterystyczne dla bohaterów platformówek. Są to różne typy skoków oraz kilka ataków. Szczerze mówiąc, ciężko mi sobie wyobrazić znanego z komiksowych opowiastek kota jako biegającego, skaczącego i walczącego herosa. W końcu jego urok opiera się na tym, że nie interesuje się niczym poza spaniem i jedzeniem i wciąż kombinuje, jak tu spędzić dzień nie przemęczając się za bardzo.

Fani mogą poczuć się rozczarowani. Dzieci natomiast z pewnością chętnie w nowego Garfielda zagrają (szczególnie jeśli oglądały film). Jeżeli chcecie poznać więcej informacji o grze, zapraszamy na łamy naszej encyklopedii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Garfield 2

Garfield 2