Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2007, 15:12

autor: Metatron

Gears of War na PC w złocie

Gears of War to bestsellerowa produkcja Epic Games wydana nieco ponad rok temu na konsolę Xbox 360. Już niedługo również właściciele komputerów PC będą mogli się z nią zapoznać. Jak bowiem ogłosiło Microsoft Game Studios, prace nad wersją gry na tę platformę sprzętową zostały ukończone i nic już nie powinno stanąć na przeszkodzie, by trafiła do sklepów we wcześniej zapowiadanym terminie.

Gears of War to bestsellerowa produkcja Epic Games wydana nieco ponad rok temu na konsolę Xbox 360. Już niedługo również właściciele komputerów PC będą mogli się z nią zapoznać. Jak bowiem ogłosiło Microsoft Game Studios, prace nad wersją gry na tę platformę sprzętową zostały ukończone i nic już nie powinno stanąć na przeszkodzie, by trafiła do sklepów we wcześniej zapowiadanym terminie, czyli 6 listopada (w Europie trzy dni później).

Gears of War na PC w złocie - ilustracja #1

Jak już zainteresowani tematem z pewnością wiedzą, Gears of Wars w wersji na PC będzie bardziej rozbudowane od swojego konsolowego odpowiednika. Do kampanii dodany zostanie nowe rozdziały zawierające miedzy innymi walkę z potężnym obcym – Brumakiem. Zmiany nie ominęły także trybu multiplayer, który wzbogacony został o nowy rodzaj rozgrywki, nowe mapy oraz wszelką dodatkową zawartość, którą posiadacze X360 mogli pobrać z serwisu Xbox LIVE. Chętni będą mogli tworzyć własne mapy za pośrednictwem dołączonego do gry edytora. Poprawkom uległa również oprawa graficzna. Wprowadzono między innymi obsługę DirectX 10.

Gears of War na PC w złocie - ilustracja #2

Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Zapraszamy również do zapoznania się z zapowiedzią oraz dwoma filmikami z rozgrywki: