Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2021, 14:45

autor: rassi

Gamescom 2021: Dying Light 2 i Marvel’s Guardians of the Galaxy trafią do GeForce Now

Usługa GeForce Now, jak dowiedziliśmy się podczas targów gamescom 2021, niedługo wzbogaci się o dwie duże, nowe gry - Dying Light 2 i Marvel's Guardians of the Galaxy.

Jest czwartek, a to oznacza, że mamy dla Was kolejną garść informacji o nowościach w usłudze GFN. Zanim jednak przejdziemy do gier, które trafiły i trafią do biblioteczki w tym tygodniu, sprawdzamy zapowiedzi GeForce NOW z targów gamescom 2021.

Gamescom 2021: Dying Light 2 i Marvel’s Guardians of the Galaxy trafią do GeForce Now - ilustracja #1

Na imprezie nie zabrakło polskich akcentów. W ramach prezentacji Microsoftu Techland pokazał nowy zwiastun Dying Light 2. Przypominamy, że sequel ciepło przyjętego sandboxa z zombiakami w roli głównej zadebiutuje jeszcze w tym roku. Dokładnie 7 grudnia. W tym samym dniu wersja Steam i Epic Games Store trafi do usługi GFN. Użytkownicy opłacający abonament Founders lub Priority będą mieli okazję przemierzać postapokaliptyczny świat z włączonym ray tracingiem. W połączeniu z dynamicznym cyklem dnia i nocy technologia śledzenia promieni zapewni spektakularne efekty. I to już na słabych komputerach. W końcu cała rozgrywka będzie streamowana w chmurze. Na monitorze gracza pojawi się obraz wygenerowany przez maszyny NVIDIA. O tym, jak to wszystko działa, przeczytacie tutaj.

Drugim wielkim tytułem, który jeszcze w tym roku trafi do biblioteczki GeForce NOW, jest Marvel’s Guardians of the Galaxy. Strażnicy Galaktyki zadebiutują na komputerach klasy PC, konsolach Xbox i PlayStation obecnej i poprzedniej generacji oraz Nintendo Switch już 26 października i od razu wskoczą na listę gier dostępnych w GFN. Abonenci płatnej wersji usługi zagrają w najlepszej możliwej jakości obrazu z włączoną opcją ray tracing.

GeForce NOW – nowości z tego tygodnia

Na oba potencjalne hity trzeba jeszcze trochę poczekać. Za to już teraz, za pośrednictwem GeForce NOW, można zagrać w inne duże produkcje. W tym tygodniu najciekawszą pozycją dodanej do usługi wydaje się King’s Bounty II (Steam, Epic). „Dwójka” w dużym stopniu zerwała z kształtem poprzednich odsłon. O tym, czy wyszło to serii na dobre, przekonacie się, sprawdzając recenzję UV-a. Oprócz tego 27 sierpnia, czyli jutro, skarbiec platformy zasili open beta Icarusa (Steam). Najlepszą rekomendacją dla survivalu utrzymanego w klimacie sci-fi niech będzie to, że jest to projekt autorów DayZ.

Gamescom 2021: Dying Light 2 i Marvel’s Guardians of the Galaxy trafią do GeForce Now - ilustracja #2
Początki serii King's Bounty sięgają 1990 roku.

Pełna lista produkcji dodanych w tym tygodniu do GFN prezentuje się następująco:

 1. King’s Bounty II (Steam, Epic)
 2. Automachef (Epic)
 3. open beta Icarus (Steam)
 4. Before We Leave (Epic)
 5. Black Book (Steam, Epic)
 6. Battle vs Chess (Steam)
 7. Deepest Chamber (Steam)
 8. Hammerting (Epic)
 9. Ironclad Tactics (Steam)
 10. Old World (Epic)
 11. Shadow Man Remastered (Steam)

ZASTRZEŻENIE

Materiał powstał we współpracy z firmą NVIDIA