Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 sierpnia 2012, 09:12

autor: Hed

Gamescom 2012 okiem Rocka – wideopodsumowanie targów

Remigiusz „Rock” Maciaszek przygotował dla Was podsumowanie targów Gamescom. W materiale wideo dowiecie się, jaki klimat panował na tej imprezie i jakie gry pokazano.

Gamescom 2012 okiem Rocka – wideopodsumowanie targów  - ilustracja #1

Na zakończonych w ubiegłym tygodniu targach Gamescom widzieliśmy mnóstwo gier – opisaliśmy wrażenia z takich tytułów jak Neverwinter, Far Cry 3, Army of Two: Devil's Cartel, Assassin's Creed III, Company of Heroes 2, czy Borderlands 2. Dzisiaj mamy dla Was nieco inne spojrzenie na tę największą w Europie imprezę poświęconą grom. Przygotował je Remigiusz „Rock” Maciaszek, który na Gamescomie szalał z kamerą.

  1. Wersja HD

Z perspektywy osoby, która na kolońskich targach była już trzeci raz mogę dodać, że w tym roku dominowały tytuły free-to-play. Nigdy przedtem nie poświęcono im tak dużo miejsca. Wrażenie robiło szczególnie to, że niektóre stoiska gier opartych na tym modelu finansowym były równie duże lub nawet większe od klasycznych produkcji. Popularność free-to-play potwierdzili wydawcy, prześcigający się w zapowiedziach darmowych wersji swoich marek.

Targi Gamescom odbyły się w dniach od 15 do 19 sierpnia. Pierwszy dzień imprezy był standardowo otwarty tylko dla mediów oraz przedsiębiorców. Później na hale targowe wkroczyli gracze. Organizatorzy chwalili się, że w sumie wydarzenie przyciągnęło 275 tysięcy zwiedzających, co należy uznać za sukces. W przyszłym roku Gamescom odbędzie się w nieco późniejszym terminie – w dniach od 21 do 25 sierpnia.

  1. Oficjalna strona targów Gamescom
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.