Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2018, 10:18

Games with Gold w październiku - m.in. Hitman: Blood Money i Victor Vran

Microsoft ujawnił produkcje na konsole Xbox One i Xbox 360, które otrzymają w październiku abonenci Xbox Live Gold. Tym razem dostaniemy gry Hitman: Blood Money, Overcooked, Victor Vran oraz Stuntman: Ignition.

Hitman: Blood Money. - Games with Gold w październiku - m.in. Hitman: Blood Money i Victor Vran - wiadomość - 2018-09-26
Hitman: Blood Money.

Wrzesień dobiega już końca, więc nadszedł czas, abyśmy poznali skład kolejnej paczki gier, która zostanie udostępniona w ramach oferty Games with Gold. Firma Microsoft ujawniła produkcje, jakie posiadacze abonamentu Xbox Live Gold będą mogli pobrać za darmo w październiku.

Osoby z Xboksem 360 otrzymają Stuntman: Ignition i Hitman: Blood Money. W oba tytuły zagramy również na Xboksie One w ramach wstecznej kompatybilności. Dodatkowo posiadacze drugiej z tych konsol dostaną gry Overcooked i Victor Vran.

  1. Oficjalna strona usługi Games with Gold

Posiadacze abonamentu Xbox Live Gold będą mogli pobrać powyższe produkcje w następujących terminach:

Gra:

Platformy:

Dostępność:

Stuntman: Ignition

Xbox 360 / Xbox One

1-31 października

Overcooked

Xbox One

1-31 października

Hitman: Blood Money

Xbox 360 / Xbox One

16-31 października

Victor Vran

Xbox One

16 października – 15 listopada

Gry tylko na Xboksa One

Overcooked

Overcooked to nietypowa zręcznościówka studia Ghost Town Games, w której zajmujemy się przygotowywaniem potraw w ekstremalnych warunkach. Gracz musi trzymać się przepisów oraz dostarczać dania w szybkim tempie, czego nie ułatwiają pełne zagrożeń i pułapek mapy.

  1. Więcej o Overcooked

Victor Vran

Z kolei Victor Vran to RPG akcji typu hack’and’slash, w którym kierujemy łowcą potworów praktykującym swój fach w krainie fantasy zainspirowanej Transylwanią. Za projekt odpowiada bułgarskie studio Haemimont Games, znane z kilku ostatnich odsłon cyklu Tropico.

  1. Recenzja gry Victor Vran - wampirzy klon Diablo daje radę

Gry na Xboksa 360 i Xboksa One

Stuntman: Ignition

Stuntman: Ignition to nietypowa gra samochodowa, pozwalająca na wcielenie się w kaskadera pracującego na planie filmowym. Produkcja oferuje ponad trzydzieści misji wzorowanych na kinowych przebojach.

  1. Więcej o Stuntman: Ignition

Hitman: Blood Money

Drugą grą na Xboksa One jest Hitman: Blood Money, czyli czwarta odsłona popularnego cyklu skradanek. W dniu premiery produkcja uznana została za powrót serii do formy, przywracający jej blask po rozczarowującej „trójce”.

  1. Hitman: Krwawa Forsa - recenzja gry