Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2019, 10:40

autor: Bartosz "Frozen" Krawcewicz

Gameplay z MediEvil na PS4 pojawi się na State of Play

W nocy z czwartku na piątek Sony pokaże drugi w historii stream z serii State of Play. Potwierdzono, że wśród prezentowanych gier znajdą się MediEvil oraz zupełnie nowy, niepokazywany wcześniej tytuł.

Pierwszy State of Play był mocno wzorowany na konkurencyjnej serii Nintendo Direct. - Gameplay z MediEvil na PS4 pojawi się na State of Play - wiadomość - 2019-05-07
Pierwszy State of Play był mocno wzorowany na konkurencyjnej serii Nintendo Direct.

W nocy z 9 na 10 maja 2019 roku o północy czasu polskiego Sony pokaże drugi w historii stream z serii State of Play. Prezentację będzie można obejrzeć na żywo w serwisach: Twitch, YouTube, Twitter i Facebook. Całość ma trwać około 10 minut.

Sony potwierdziło, że podczas State of Play gracze zobaczą obszerny gameplay z gry MediEvil, aktualizacje i ogłoszenia dotyczące nadchodzących produkcji na PlayStation 4, a także zupełnie nowy, niezapowiedziany jeszcze tytuł. Zabraknie natomiast jakichkolwiek informacji na temat kolejnej generacji konsol.

MediEvil, którego nowy gameplay zobaczymy podczas streamu, to remake zręcznościowej gry akcji pod tym samym tytułem, wydanej w 1998 roku na pierwsze PlayStation. Produkcja została zapowiedziana przez firmę Sony podczas imprezy PlayStation Experience w grudniu 2017 roku. W MediEvil wcielamy się w nieumarłego rycerza sir Daniela Fortesque, którego celem jest pokonanie złego czarownika Zaroka.

Pierwszy State of Play odbył się 25 marca tego roku. Pokazano wówczas takie tytuły, jak Blood & Truth, Iron Man VR, Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted, a także nowe trailery Days Gone i Mortal Kombat 11. Sony wydaje się być zadowolone z formatu, bowiem zapowiedziano już trzeci odcinek prezentacji, który ma ukazać się jeszcze w tym roku.