Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2019, 23:05

autor: Adrian Werner

Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted będzie straszyć na PlayStation 4

Zapowiedziano Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted, czyli nową grę z popularnej serii horrorów. Projekt ujawniono podczas streama State of Play, poświęconego nadchodzącym produkcjom na PlayStation 4.

FIVE NIGHTS AT FREDDY’S VR W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Steel Wool Studios
  2. Gatunek: horror
  3. Platforma: PS4

Podczas zorganizowanego przez firmę Sony streama State of Play sporo miejsca poświęcono grom korzystającym z technologii wirtualnej rzeczywistości. Jedną z najciekawszych nowości w tej kategorii okazała się zapowiedź gry Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu horrorów.

Na razie niewiele wiadomo na temat tego projektu. Wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości wpłynie w istotny sposób na rozgrywkę, gdyż gracz będzie musiał ręcznie kontrolować system monitoringu pozwalający dostrzec mordercze animatroniki. Ponadto gra zaoferuje zarówno wyzwania z wcześniejszych odsłon cyklu, jak i nowe koszmary.

Animatroniki będą straszyły w VR. - Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted będzie straszyć na PlayStation 4 - wiadomość - 2019-03-25
Animatroniki będą straszyły w VR.

Co ciekawe, za grę nie odpowiada ojciec cyklu, czyli Scott Cawthon. Opracowaniem Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted zajmuje się studio Steel Wool, specjalizujące się w wirtualnej rzeczywistości.

Na razie zapowiedziano jedynie wersję na PlayStation VR. Zwiastun pokazano podczas streama firmy Sony, ale możliwe, że wydania na inne platformy zostaną potwierdzone w późniejszym terminie. Nie podano niestety planowanej daty premiery gry.

  1. Oficjalna strona Steel Wool Studios
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach