Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2017, 09:01

autor: Entelarmer

Friday the 13th: The Game - twórcy zapowiadają rekompansatę dla graczy

Studio Illfonic postanowiło zrekompensować graczom początkowe problemy z grą Friday the 13th: The Game. Od dziś zaczną ukazywać się aktualizacje z wirtualnymi prezentami, a od 23 czerwca do 25 czerwca gracze będą zdobywać dwukrotnie więcej doświadczenia.

Premiera Friday the 13th: The Game w zeszłym miesiącu nie wywołała przesadnego entuzjazmu. Jednym z powodów były problemy z niewystarczającą liczbą serwerów oraz niezapisywaniem postępów graczy. W efekcie twórcy byli zmuszeni czasowo wyłączyć serwery, a później ukazał się ogromny patch, naprawiający niektóre z bolączek gry. Jednak studio Illfonic nie powiedziało ostatniego słowa. W opublikowanym niedawno filmiku twórcy przeprosili graczy za niedogodności, jak również zapowiedzieli rekompensatę w postaci szeregu prezentów. Pierwsze bonusy ukażą się wraz z dzisiejszą aktualizacją, dodającą m.in. skórkę Retro dla Jasona (inspirowaną „klasykiem” z NES-a, uważanym za jedną z najgorszych gier w historii) oraz 13 tysięcy wirtualnych monet na wydatki w grze. Autorzy zapowiedzieli już kolejne uaktualnienia, a także weekend z podwojoną liczbą punktów doświadczenia, który rozpocznie się w piątek 23 czerwca. Wszystko to będzie dostępne za darmo zarówno na PC, jak i na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum PlayStation 5

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej
Friday the 13th: The Game

Friday the 13th: The Game