Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2019, 10:35

autor: AlexB

For Honor - kolejna nowa postać oficjalnie zaprezentowana

Firma Ubisoft zaprezentowała pierwszego bohatera, który pojawi się w grze For Honor w ramach trzeciego roku wsparcia. Vortiger the Black Prior, gdyż tak się on nazywa, zadebiutuje wraz z nową mapą 31 stycznia.

Pod koniec ubiegłego miesiąca firma Ubisoft zaprezentowała plany na trzeci rok wsparcia For Honor. Zgodnie z tamtą zapowiedzią, inicjujący go sezon wystartuje 31 stycznia. Wprowadzi on pierwszego z czterech bohaterów, mających pojawić się w tej trzecioosobowej grze akcji nastawionej na zabawę wieloosobową w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. Będzie nim Vortiger the Black Prior, ciężki Rycerz wyposażony w długi miecz i dużą tarczę. W dniu debiutu zostanie on udostępniony wyłącznie posiadaczom przepustki na rok 3. Pozostali będą mogli go odblokować za 15 tysięcy sztuk Stali od 7 lutego.

Vortiger the Black Prior nie będzie się patyczkował z przeciwnikami. - For Honor - kolejna nowa postać oficjalnie zaprezentowana - wiadomość - 2019-01-18
Vortiger the Black Prior nie będzie się patyczkował z przeciwnikami.

Nowy bohater był niegdyś rycerzem Zakonu Świętego Balaura. Wojownicy zostali omamieni przez złą Apollyon obietnicą potęgi i rozpierzchli się po świecie wraz z jej porażką. Teraz powracają, co możemy zobaczyć na poniższym zwiastunie.

31 stycznia w grze pojawi się również nowa mapa w trybie Dominacji o nazwie Harbour. Będzie ona umiejscowiona w mieście portowym u wybrzeży jeziora Eitrivatnen, gdzie członkowie Zakonu niegdyś pomogli Rycerzom w odparciu przeciwników. Plansza zostanie udostępniona od razu dla wszystkich całkowicie bezpłatnie.

W trzecim roku wsparcia w For Honor pojawi się łącznie czterech nowych bohaterów. - For Honor - kolejna nowa postać oficjalnie zaprezentowana - wiadomość - 2019-01-18
W trzecim roku wsparcia w For Honor pojawi się łącznie czterech nowych bohaterów.

To jeszcze nie wszystkie niespodzianki, jakie czekają na graczy w pierwszym sezonie trzeciego roku wsparcia For Honor. Odświeżenia doczeka się między innymi trójka starych bohaterów – Samuraj Shugoki, Wiking Dróttin oraz Rycerz Rozjemczyni. Więcej informacji na temat planowanych zmian w grze usłyszymy podczas audycji na żywo poprowadzonej przez twórców, która odbędzie się 24 stycznia o godzinie 18:00 czasu polskiego w serwisie Twitch.

Stworzone przez firmę Ubisoft For Honor miało swoją premierę na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 14 lutego 2017 roku. Tytuł nie miał łatwego startu, lecz z czasem gracze zaczęli na niego patrzeć nieco przychylniej. Trzy miesiące temu liczba osób, które wypróbowały tytuł, przekroczyła 15 milionów, na co bez wątpienia wpływ miały akcje, podczas których była ona rozdawana za darmo.

  1. Oficjalna strona internetowa gry For Honor
  2. Recenzja gry For Honor – ten system walki zasługuje na więcej
  3. For Honor – poradnik do gry