Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2018, 11:28

Ubisoft ogłosił plany rozwoju For Honor na 2019 rok

Ubisoft nie rezygnuje ze wspierania For Honor. Gra doczeka się w 2019 roku sporej ilości nowej zawartości, w tym czworga bohaterów – po jednym dla każdej frakcji.

Chociaż For Honor nie odbiło się głośnym echem pośród graczy, to mimo wszystko popularność tytułu jest na tyle duża, że doczeka się on wsparcia w kolejnym roku swojego istnienia. Ubisoft zdradził właśnie plany rozwoju produkcji na 2019 rok. Określony on został mianem Roku Omenu i dostarczy graczom dużą ilość nowej zawartości. Pojawiły się także szczegóły związane z nową przepustką.

Ubisoft będzie kontynuował wsparcie For Honor w 2019 roku. - Ubisoft ogłosił plany rozwoju For Honor na 2019 rok - wiadomość - 2018-12-19
Ubisoft będzie kontynuował wsparcie For Honor w 2019 roku.

W For Honor zadebiutuje czterech nowych bohaterów. Każdy z nich będzie przynależeć do jednej z frakcji dostępnych w grze. Pierwszy – Rycerz, pojawi się w dniu rozpoczęcia sezonu, czyli 31 stycznia. Pozostali będą udostępniani stopniowo, na przestrzeni całego 2019 roku. Odblokowanie postaci będzie wymagać zapłaty w wysokości 15000 Stali. Nie dotyczy to posiadaczy przepustki, którzy uzyskają dostęp do każdego z bohaterów siedem dni przed jego debiutem. Dodatkowo otrzymają oni specjalny efekt, który można nałożyć na każdego z bohaterów, 30-dniowy status Czempiona oraz 5 skrzynek z bonusową zawartością.

Na przestrzeni roku pojawią się także cztery wydarzenia sezonowe oraz jedno specjalne – związane z Halloween. Gracze otrzymają także dostęp do nowych map, a sama gra doczeka się kolejnych poprawek stabilności.

Przepustkę na rok 2019 można zakupić osobno w następujących cenach: 119,90 złotych na komputerach osobistych, 123,99 złotych na Xboksie One oraz 125 złotych na PlayStation 4. Jest ona także dostępna w ramach edycji kompletnej gry, gdzie oprócz podstawowej wersji znajduje się rozszerzenie Marching Fire oraz season pass z pierwszego roku.

For Honor to trzecioosobowa gra akcji, w której silny nacisk położony jest na aspekt sieciowy. Wydana została 14 lutego 2017 roku ma komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Akcja toczy się w pseudo-średniowiecznym świecie, w którym o dominację walczą cztery frakcje – Rycerze, Wikingowie, Samurajowie i Wu-Lin. Ostatnia z nich została dodana w tym roku jako część rozszerzenia Marching Fire.