Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2007, 11:24

autor: Metatron

Football Manager 2008 w złocie

Europejski oddział firmy Sega ogłosił, że prace nad najnowszą częścią popularnych menadżerów piłkarskich, Football Manager 2008, zostały ukończone. Produkcja weszła w fazę złota, co oznacza, że tylko wizyta w tłoczni dzieli ją od trafienia na półki sklepowe. Jednocześnie wydawca potwierdził wcześniej ogłoszoną datę premiery – 19 października. W Polsce na grę będziemy musieli poczekać do listopada.

Europejski oddział firmy Sega ogłosił, że prace nad najnowszą częścią popularnego menadżera piłkarskiego, Football Manager 2008, zostały ukończone. Produkcja weszła w fazę złota, co oznacza, że tylko wizyta w tłoczni dzieli ją od trafienia na półki sklepowe. Jednocześnie wydawca potwierdził wcześniej ogłoszoną datę premiery – 19 października. W Polsce na grę będziemy musieli poczekać do listopada.

Miłośnicy piłki nożnej pragnący poprowadzić własny klub bądź międzynarodową drużynę piłkarską do zwycięstwa, preferujący przy tym zarządzanie zamiast rozgrywania poszczególnych meczów, nie powinni narzekać. Twórcy wprowadzili do gry ponad pięć tysięcy zespołów (dodajmy do tego, że z uaktualnionymi na najnowszy sezon składami) z ponad 50 krajów, usprawnili interfejs oraz wprowadzili szereg poprawek ulepszających rozgrywkę.

Football Manager 2008 w złocie - ilustracja #1

Przypominamy, że w naszym kraju gra ukaże się nakładem firmy CD Projekt w pełnej polskiej wersji językowej. Jej premiera odbędzie się 8 listopada. Za Football Manager 2008 zapłacimy 99,90 zł.

Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Chętni mogą także zapoznać się z wrażeniami z beta testów gry oraz pobrać jej demo.