Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2012, 12:30

autor: Muninn

Firma Ubisoft potwierdziła termin premiery gry Watch Dogs - jednego z hitów targów E3

Firma Ubisoft oficjalnie przedstawiła termin wydania gry Watch Dogs, w której wcielimy się w dysponującego ogromnymi możliwościami hakera.

Ujawniono termin premiery gry Watch Dogs, po raz pierwszy zapowiedzianej na konferencji firmy Ubisoft i budzącej od tej pory żywe zainteresowanie graczy. Wydawca tytułu oficjalnie zapowiedział wypuszczenie produkcji na rynek w 2013 roku.

Firma Ubisoft potwierdziła termin premiery gry Watch Dogs - jednego z hitów targów E3 - ilustracja #1

Informacja na temat terminu premiery Watch Dogs pojawiła się na twitterowym koncie gry. Jest na co czekać, ponieważ tytuł otrzymał już nominacje do kilku nagród w plebiscycie „Best Game of E3”. Produkcja zostanie wydana na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.

Firma Ubisoft potwierdziła termin premiery gry Watch Dogs - jednego z hitów targów E3 - ilustracja #2Watch Dogs to gra akcji z otwartym światem, w której wcielimy się w hakera Aidena Pearce’a. Jego niezwykłe umiejętności z zakresu włamywania się do wszelakich systemów elektronicznych pozwolą graczowi m.in. na kontrolowanie świateł drogowych czy obserwowanie celu przez sieć miejskiego monitoringu. Oprócz korzystania z wiedzy Aidena, umożliwione zostanie także rozwiązywanie problemów przy pomocy mniej subtelnych, za to bardziej brutalnych metod.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Watch Dogs

Watch Dogs