Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2012, 12:30

autor: Muninn

Firma Ubisoft potwierdziła termin premiery gry Watch Dogs - jednego z hitów targów E3

Firma Ubisoft oficjalnie przedstawiła termin wydania gry Watch Dogs, w której wcielimy się w dysponującego ogromnymi możliwościami hakera.

Ujawniono termin premiery gry Watch Dogs, po raz pierwszy zapowiedzianej na konferencji firmy Ubisoft i budzącej od tej pory żywe zainteresowanie graczy. Wydawca tytułu oficjalnie zapowiedział wypuszczenie produkcji na rynek w 2013 roku.

Firma Ubisoft potwierdziła termin premiery gry Watch Dogs - jednego z hitów targów E3 - ilustracja #1

Informacja na temat terminu premiery Watch Dogs pojawiła się na twitterowym koncie gry. Jest na co czekać, ponieważ tytuł otrzymał już nominacje do kilku nagród w plebiscycie „Best Game of E3”. Produkcja zostanie wydana na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.

Firma Ubisoft potwierdziła termin premiery gry Watch Dogs - jednego z hitów targów E3 - ilustracja #2Watch Dogs to gra akcji z otwartym światem, w której wcielimy się w hakera Aidena Pearce’a. Jego niezwykłe umiejętności z zakresu włamywania się do wszelakich systemów elektronicznych pozwolą graczowi m.in. na kontrolowanie świateł drogowych czy obserwowanie celu przez sieć miejskiego monitoringu. Oprócz korzystania z wiedzy Aidena, umożliwione zostanie także rozwiązywanie problemów przy pomocy mniej subtelnych, za to bardziej brutalnych metod.