Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 grudnia 2011, 10:34

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Fight Night Champion za 94,90 zł w Sklepie GRY-OnLine

To już przedostatni dzień naszego świątecznego maratonu promocji. Dzisiaj dla konsolowców Fight Night Champion za jedyne 94,90 zł.

Sklep GRY-OnLine ma dla was kolejny znany tytuł od Electronic Arts. Posiadacze konsol mogą dziś poszerzyć swoją kolekcję o Fight Night Champion na PS3/X360. Tylko 13 grudnia zapłacicie 94,90 zł! To prawie o 50% taniej niż zwykle.

Fight Night Champion za 94,90 zł w Sklepie GRY-OnLine - ilustracja #1

Fight Night Champion to kolejna część najlepszej serii bokserskiej pozwalającej wcielić się w najsławniejszych pięściarzy. Fabuła gry podejmuje wszystkie aspekty bycia bokserem – zarówno od dobrej, jak i nieco ciemniejszej strony. Tryb rozgrywki wieloosobowej został rozbudowany o kilka nowych opcji. Autorzy popracowali również nad realizmem walk.

To tytuł idealny dla każdego fana sportów walki, więc nie ma się nad czym zastanawiać. Jutro przedstawimy ostatni tytuł w świątecznej promocji. Zapraszamy do korzystania z oferty!

Ostatnia aktualizacja: 2011-12-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.