Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2014, 17:58

autor: Góral

FIFA 15 - znamy pierwsze szczegóły na temat zamkniętej bety

Niektórzy z użytkowników forum Reddit otrzymali zaproszenia do zamkniętych testów rożnych trybów gry FIFA 15. Przy okazji okazało się, że beta pojawi się na razie tylko na konsolach Xbox One i Xbox 360, ale oprócz niej, firma Electronic Arts zamierza wkrótce udostępnić także demo produkcji.

Niektórzy użytkownicy forum Reddit donoszą, że otrzymali zaproszenia do bety gry FIFA 15 w wersji na konsolę Xbox One. Nadesłane przez firmę Electronic Arts wiadomości e-mail z wejściówkami dotyczą różnych trybów gry, w tym Pro Clubs, Seasons oraz Ultimate Team. Wszystkie szczegóły na ten temat powinny zostać ujawnione w najbliższych dniach, podczas targów Gamescom, ale już teraz wiemy, że zamknięte testy odbędą się na konsolach Xbox 360 i Xbox One (być może później do zabawy dołaczą inne platformy sprzętowe), a zaproszenia wysłane są do losowo wybranych osób. Ponadto z poniższego zdjęcia wynika, że beta Ultimate Team rozpocznie się 21 sierpnia. Mało tego, wkrótce ma zostać także udostępniona wersja demonstracyjna gry FIFA 15.

FIFA 15 - znamy pierwsze szczegóły na temat zamkniętej bety - ilustracja #1

Tegoroczne targi Gamescom rozpoczną się w najbliższą środę. Tego samego dnia o godzinie 10:00 odbędzie się konferencja firmy Electronic Arts, na której zapewne zostaną zdradzone wszystkie szczegóły dotyczące zamkniętej bety i dema tegorocznej FIFY oraz innych gier koncernu.

FIFA 15 - znamy pierwsze szczegóły na temat zamkniętej bety - ilustracja #2FIFA 15 to kolejna odsłona popularnej sportowej serii od firmy Electronic Arts. Jak co roku, tak i tym razem twórcy zamierzają wprowadzić szereg mniejszych i większych zmian, o których pisaliśmy pod koniec czerwca. Produkcja ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach osobistych, jednak technologia Ignite zarezerwowana jest tylko dla użytkowników next-genów i PC-tów.

Ostatnia aktualizacja: 2014-08-11

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
FIFA 15

FIFA 15