Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2014, 18:57

autor: Góral

DriveClub - znamy zawartość edycji specjalnej

Firma Sony, wydawca gry wyścigowej DriveClub, ujawniła zawartość DriveClub Special Edition. W skład zestawu wejdzie pięć samochodów, dwie naklejki, dwa malowania oraz specjalna okładka. Edycja ta będzie dostępna w cenie 69,99 euro.

DriveClub w skrócie:
  • Gatunek: gra wyścigowa
  • Deweloper: Evolution Studios
  • Platformy sprzętowe: PlayStation 4
  • Data premiery: 8 października 2014 roku

Firma Sony ujawniła specjalną edycję gry wyścigowej DriveClub od studia Evolution, zawierającą kilka cyfrowych dodatków. Kupując tę wersję od razu otrzymamy dostęp do następujących wozów: McLaren P1, Mercedes-Benz C63 AMG Coupe Black Series, Ferrari 458 Italia, Aston Martin v12 Vantage S oraz Alfa Romeo 4C. Oprócz tego właściciele DriveClub Special Edition otrzymają dwa ekskluzywne zestawy malowań na samochody i logo klubu oraz dwie naklejki (prawdziwe, do przylepienia np. na konsolę). Całość zdobić ma specjalna okładka, widoczna na poniższej grafice. Cenę zestawu ustalono na 69,99 euro, czyli około 294 zł. Będzie on dostępny podczas premiery produkcji, która odbędzie się 8 października wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

DriveClub - znamy zawartość edycji specjalnej - ilustracja #1

DriveClub - znamy zawartość edycji specjalnej - ilustracja #2DriveClub to gra wyścigowa od studia Evolution, znanego m.in. z serii MotorStorm. Tytuł pierwotnie miał zadebiutować w zeszłym roku wraz z konsolą PlayStation 4, jednak premierę przesunięto na bieżący rok, a sama produkcja została znacznie usprawniona.

Tytuł skupi się na aspektach społecznościowych. Oznacza to, że podczas jazdy program będzie nam podsuwał informacje o wynikach osiąganych przez znajomych, możliwym ma być dołączanie i tworzenie własnych klubów, które mają rywalizować z innymi zespołami, itd.

DriveClub zapowiada się także na jedną z najładniejszych gier wyścigowych. Tytuł działać ma w 1080p i 30 klatkach na sekundę. Nie zabraknie w nim również zmiennych warunków pogodowych, które mogliśmy obejrzeć w akcji w zeszłym miesiącu.