Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2018, 13:05

Farming Simulator 19 na nowym zwiastunie

Zespół GIANTS Software wypuścił nowy zwiastun Farming Simulator 19. Autorzy omówili również niewidziane wcześniej rodzaje roślin, jakie znajdziemy w grze.

Do zbiorów bawełny wykorzystamy specjalne kombajny. - Farming Simulator 19 na nowym zwiastunie - wiadomość - 2018-09-30
Do zbiorów bawełny wykorzystamy specjalne kombajny.
FARMING SIMULATOR 19 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: GIANTS Software
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: symulator rolniczy
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 20 listopada 2018 r.

Studio GIANTS Software wypuściło nowy zwiastun Farming Simulator 19, czyli kolejnej odsłony popularnego rolniczego cyklu. Filmik koncentruje się na ukazaniu różnorodnych akcji, które będziemy mogli wykonywać podczas uprawiania pól.

Na materiale możemy obejrzeć m.in. siew wapna, mechaniczne usuwanie chwastów oraz rozpylanie herbicydów. Filmik pokazuje również w akcji system destrukcji roślin zmiażdżonych przez koła rolniczych pojazdów. Będziemy to mogli ograniczyć, przestawiając się na węższe opony.

Warto wspomnieć, że kilka dni wcześniej na oficjalnym forum pojawił się dziennik dewelopera, w którym autorzy omówili nowe rodzaje upraw, które znajdziemy w Farming Simulator 19. Wśród nich pojawi się owies. Nie tylko będziemy mogli go sprzedać, ale również wykorzystamy go do karmienia własnych koni.

Wśród nowości pojawi się także bawełna, wraz z przeznaczonymi do jej zbiorów kombajnami Case IH Module Express 635, które dostępne będą w dwóch wariantach, zdolnych do przewożenia jednej lub dwóch bel bawełny.

W Farming Simulator 19 chwasty mają pojawiać się wszędzie tam, gdzie będziemy prowadzili uprawy, i zaczną rosnąć, gdy tylko skończymy zasiew. Młode chwasty mają być łatwiejsze do usunięcia, wymagając tylko wykorzystania opielacza, więc warto będzie pilnować własnych pól. Jeśli zaniedbamy te obowiązki, to konieczne okaże się rozpylanie herbicydów, a to wymusi zakup drogich maszyn i uzupełnianie zapasów tego specyfiku. Nieusunięcie chwastów spowoduje, że zbiory będą o 20% niższe.

Przypomnijmy na koniec, że Farming Simulator 19 zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera zaplanowana została na 20 listopada tego roku.

  1. Pierwsze informacje o Farming Simulator 19 - ładniej, więcej, lepiej
  2. Oficjalna strona gry Farming Simulator 19