Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2016, 17:36

autor: Góral

Farming Simulator 17 z pierwszym materiałem z rozgrywką

Studio GIANTS Software opublikowało pierwszy zwiastun gry Farming Simulator 17, na którym zaprezentowano fragmenty rozgrywki. Produkcja ukaże się w październiku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz PC-tach.

Od momentu zapowiedzi gry Farming Simulator 17 minęło już kilka dobrych miesięcy, ale dopiero dziś opublikowano pierwszy materiał wideo z fragmentami rozgrywki, do obejrzenia poniżej. Studio GIANTS Software pokazało na nim chociażby kilka maszyn, które posłużą nam do zarządzania polem, tj. spulchniania ziemi, siania, zbierania plonów itd. Dla laików nagranie prezentować będzie się zapewne tak jak i każde inne związane z tą serią gier, ale fani z pewnością zaobserwują kilka ciekawostek, w tym chociażby kobietę obsługującą poszczególne urządzenia. Przypominam bowiem, że płeć piękna będzie jedną z nowości wprowadzonych wraz z Farming Simulator 17.

Produkcja nie będzie jednak żadną rewolucją i nie wywróci gatunku do góry nogami, gdyż zabawa w wielkim stopniu przypominać ma poprzednie części. Gracze wcielą się więc we właściciela, bądź właścicielkę farmy, którą musimy się zająć. Do naszych zadań należeć będzie szereg czynności związanych z uprawami (wśród nowych roślin pojawi się słonecznik oraz soja) oraz kwestiami ekonomicznymi. Trzeba będzie nie tylko siać i zbierać plony, ale także kupować nowe maszyny (łącznie dostaniemy ich ponad 200) za zarobione pieniądze, inwestować w ulepszenia itd. Oprócz map znanych z Farming Simulatora 15, oraz lokacji Sosnovka (zadebiutowała w złotej edycji poprzedniej odsłony), znajdziemy także jedną zupełnie nową, umiejscowioną na wybrzeżu Pacyfiku.

Premiera Farming Simulator 17 została zaplanowana na 25 października bieżącego roku. Produkcja ukaże się od razu na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Farming Simulator 17 z pierwszym materiałem z rozgrywką - ilustracja #2