Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2016, 10:21

autor: Góral

Farming Simulator 17 ukaże się pod koniec roku

Studio Giants Software pracuje nad nową odsłoną serii Farming Simulator - poinformowała firma Focus Home Interactive. Produkcja ma się ukazać pod koniec bieżącego roku jednocześnie na konsolach oraz komputerach osobistych.

Farming Simulator 17 zadebiutuje jednocześnie na konsolach i PC-tach. - Farming Simulator 17 ukaże się pod koniec roku - wiadomość - 2016-02-22
Farming Simulator 17 zadebiutuje jednocześnie na konsolach i PC-tach.
Farming Simulator 17 w skrócie:
  • Gatunek: gra rolnicza / symulator
  • Deweloper: Giants Software
  • Wydawca: Focus Home Interactive
  • Inne: gra ukaże się jednocześnie na konsolach i PC-tach pod koniec 2016 roku

Firma Focus Home Interactive zapowiedziała grę Farming Simulator 17. Niestety nie ujawniono niemal żadnych konkretów na jej temat - szczegóły mamy poznać w niedalekiej przyszłości podczas konferencji dla mediów What's Next of Focus Home Interactive. Obecnie wiemy jedynie, że za produkcję odpowiada ekipa Giants Software, którą fani znają doskonale z poprzednich odsłon cyklu. Tytuł, w odróżnieniu od wcześniejszych części, zadebiutować ma jednocześnie na konsolach (nie ujawniono jakich, ale PlayStation 4 i Xbox One to pewniaki, nie wiadomo tylko co z Xboksem 360 i PlayStation 3) oraz komputerach osobistych. Premiera odbędzie się pod koniec bieżącego roku, a powyżej obejrzycie pierwszą zaprezentowaną grafikę. To wszystko, czym dysponujemy na ten moment.

W tym przypadku możemy jednak pobawić się we wróżenie ze szklanej kuli, gdyż formuła serii nie zmieniła się diametralnie od lat. W przypadku Farming Simulator 17 również nie ma co oczekiwać na wywrócenie mechaniki rozgrywki do góry nogami. Śmiało możemy obstawiać, że twórcy oddadzą do naszej dyspozycji, to samo co w Farming Simulator 15, przy czym pojawią się pewnie nowe maszyny i urządzenia, możliwe także, że nowa lokacja i oczywiście lepsza grafika. Tak czy siak, czekamy na konkrety i – miejmy nadzieję – na jakąś miłą niespodziankę.

Farming Simulator 17 ukaże się pod koniec roku - ilustracja #2

Farming Simulator to seria symulatorów rolniczych, w których zarządzamy gospodarstwem. Do naszych zadań należy przede wszystkim uprawa roli, ale oprócz tego musimy także zajmować się zwierzętami, sprzedawać plony, nabywać nowe maszyny itd. Ponadto w Farming Simulator 15 rozgrywka została wzbogacona o wycinkę drzew.