Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2012, 14:46

autor: Hed

Far Cry 3 otrzyma Edycję Szaleńca – znamy zawartość specjalnego wydania

Ubisoft ujawnił specjalne wydanie gry Far Cry 3, które otrzymało nazwę Edycja Szaleńca. W pudełku z tą wersją produkcji znajdziemy figurkę, poradnik oraz zawartość cyfrową.

Far Cry 3 otrzyma Edycję Szaleńca – znamy zawartość specjalnego wydania - ilustracja #1

Poznaliśmy szczegóły specjalnego wydania gry Far Cry 3, które pojawi się w Polsce pod nazwą Edycja Szaleńca. Jak sam tytuł wskazuje, znajdziemy w niej kilka przedziwnych dodatków, w tym laleczkę „stworzoną przez chory umysł” oraz zawartość cyfrową. Zamówienia na zestaw można składać już teraz - wersja na PC kosztuje 249,90 zł, a na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 – 329,90 zł. Far Cry 3 zostanie wydany 6 września.

W pudełku ze specjalną edycją Far Cry 3, pokazaną na powyższym filmie i poniższych obrazku, znajdziemy figurkę Vaas Wahine z podskakującą głową jednej z charakterystycznych postaci z gry, przewodnik zawierający grafiki i informacje ułatwiające przetrwanie oraz zawartość cyfrową. Na ostatni z dodatków składa się pięć pakietów:

  1. Małpi Interes – rozszerzenie wprowadzające postać Hurka, który dostarcza 4 nowe zadania, gwarantujące około godziny rozgrywki.
  2. Zagubione wyprawy – dwie misje oraz pistolet rakietowy z okresu II wojny światowej, czyli kolejne 40 minut zabawy.
  3. Pakiet Łowcy – sztucer M700 oraz trzy wzory kamuflażu tej broni.
  4. Pakiet Wojownika – ręcznie robiony sztylet i dwa ekskluzywne tatuaże plemienne.
  5. Pakiet Drapieżcy – cztery odmiany unikalnych drapieżców i łuk do trybu wieloosobowego.

W Far Cry 3 trafimy na tropikalną wyspę opanowaną przez lokalne gangi, dowodzone przez wyjątkowo niestabilnych psychicznie bandytów. Zadaniem gracza będzie uratowanie dziewczyny i wydostanie się z tej brutalnej rzeczywistości. Gra ma urzec odbiorcę malowniczymi krajobrazami, otwartą rozgrywką i niezwykle szybką walką. Dodatkiem do kampanii solowej będzie tryb multiplayer, który mieliśmy okazję przetestować parę tygodni temu.

  1. Oficjalna strona Far Cry 3