Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2021, 10:18

autor: hexx0

Fanom GTA 6 puszczają nerwy? Jeden wtargnął do niemieckiej telewizji

Gracz z Niemiec wbiegł na scenę podczas nadawanego na żywo teleturnieju, by zadać prowadzącemu ważne pytanie. Chciał wiedzieć, kiedy odbędzie się premiera GTA 6.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, kiedy wyjdzie GTA 6. Niektórzy robią to w nieco bardziej dobitny sposób niż inni. Gracz z Niemiec przedstawiający się jako Taser i będący niewątpliwym fanem cyklu Rockstar Games, postanowił zasięgnąć języka u Eltona (właściwie Alexandra Duszata), który prowadzi nadawany w soboty teleturniej Schlag den Star. Zniecierpliwiony mężczyzna wybrał nieco zły moment, bo wbiegł na scenę, gdy Elton prowadził rozmowę z celebrytką Evelyn Marią Burdecki, która była gościem w nadawanym na żywo show. „Występ” Tasera możecie zobaczyć poniżej.

Ani Elton, ani Evelyn nie mieli oczywiście pojęcia, kiedy ukaże się szósta odsłona serii Grand Theft Auto. Oboje jednak kojarzyli markę – prowadzący zażartował nawet, że nie potrzebuje szóstki, bo wciąż nie ukończył piątki. Od słowa do słowa, aż w końcu po kilkudziesięciu sekundach zareagowała ochrona i Taser został zabrany ze sceny. Po całym zajściu prezenter rzucił przypuszczenie, że akcja mogła zostać opłacona przez firmę Take-Two Interactive, właściciela Rockstar Games.

Pytanie Tasera nie było całkowicie bezpodstawne. Elton, do którego zostało skierowane, podkładał głos w niemieckiej wersji Halo 3, co być może skłoniło gracza do myślenia, że prowadzący Schlag den Star bierze również udział w nagrywaniu kwestii do GTA 6. Prace nad nimi ponoć trwają – ostatnio aktor głosowy Dave Jackson chwalił się w mediach społecznościowych, że znalazł się w obsadzie nowego GTA, aczkolwiek nie miał pewności, czy chodzi o szóstkę. Natomiast odpowiadając na pytanie Tasera, trzeba oprzeć się na doniesieniach Toma Hendersona i Jasona Schreiera, według których GTA 6 zadebiutuje najwcześniej w 2024 lub w 2025 roku.