Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2010, 09:59

autor: Jiker

Fallout Online - nowe informacje o fabule

Firma Interplay zamieściła na swej oficjalnej stronie internetowej kolejny materiał nawiązujący do gry Fallout Online. Został on opublikowany pod postacią Pip-Pada – prototypu kultowego PipBoy’a, czyli komputera osobistego firmy RobCo, noszonego przez mieszkańców krypt oraz wykorzystywanego przez Bractwo Stali.

Firma Interplay zamieściła na swej oficjalnej stronie internetowej kolejny materiał nawiązujący do gry Fallout Online. Został on opublikowany pod postacią Pip-Pada – prototypu kultowego PipBoy’a, czyli komputera osobistego firmy RobCo, noszonego przez mieszkańców Krypt oraz wykorzystywanego przez Bractwo Stali.

Fallout Online - nowe informacje o fabule - ilustracja #1

Na jego wirtualnym dysku zapisane zostały nowe strzępki informacji na temat fabuły Fallout Online, uzupełniające szczegóły nakreślające przyszłość świata gry udostępniane regularnie osobom zarejestrowanym na oficjalnej stronie projektu. Znalazł się wśród nich fragment opowiadania, stenogram z nagrania audio (ze zdjęciem ghoula), a także wiadomość od osoby o nazwisku J. Hardy Murphy.

Przypominamy, że do beta testów Fallout Online, a także premiery pełnej wersji gry, dojdzie najprawdopodobniej w 2012 roku. Warto przy tym odnotować, że nic nie wskazuje na to, abyśmy w najbliższym czasie otrzymali wgląd w większą ilość oficjalnych informacji na temat produkcji. Wszystko za sprawą ciągle trwającego sporu prawnego z firmą Bethesda Softworks, dotyczącego nierozstrzygniętej sprawy wokół praw do marki oraz stworzenia produkcji z gatunku MMO.