Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2015, 20:48

autor: Ender

Fallout 4 ozłocony. W brytyjskich sklepach pojawi się markowe piwo Fallout

Deweloperzy Fallouta 4 potwierdzili, że uzyskał on właśnie złoty status. Oznacza to, że do tłoczni trafiła jego ostateczna wersja, która znajdzie się w pudełkowych wydaniach gry. Firma Bethesda ogłosiła również, że w ramach promocji nawiązała współpracę z browarem Carlsberg, który wprowadzi do brytyjskich sklepów limitowane piwo Fallout.

Fallout 4 zyskał dziś złoty status. Informacją tą podzielili się deweloperzy na oficjalnym twitterowym koncie Bethesdy. Oznacza to, że nic nie stoi już na przeszkodzie oficjalnej premierze gry. Do tłoczni w Europie i Stanach Zjednoczonych trafiały dyski z ostateczną komercyjną wersją tytułu na komputerach PC, Xboksie One i PlayStation 4.

Wraz z tą pozytywną wiadomością do fanów postapokaliptycznej marki trafiła również inna interesująca ciekawostka. Firma Bethesda Softworks nawiązała współpracę z brytyjskim oddziałem piwowarskiego koncernu Carlsberg, który zapowiedział wypuszczenie do sprzedaży limitowanego jasnego 4-procentowego piwa Fallout. Będzie ono sprzedawane w zestawie dwunastu 330 mililitrowych butelek, posiadających etykiety inspirowane estetyką serii. Oficjalnie piwo pojawi się w sprzedaży 5 listopada. Cały komplet można zamówić w brytyjskim Amazonie (nie ma jednak możliwości jego wysyłki do Polski) w cenie 29,99 funtów, a więc ok. 177 zł. Tego rodzaju promocja okazać może się gratką dla kolekcjonerów i w przeciągu kilku lat butelki z falloutowym trunkiem mogą zyskać na wartości.

Piwo dostępne będzie jedynie w Wielkiej Brytanii - Fallout 4 ozłocony. W brytyjskich sklepach pojawi się markowe piwo Fallout - wiadomość - 2015-10-23
Piwo dostępne będzie jedynie w Wielkiej Brytanii

Premiera Fallouta 4 planowana jest na 10 listopada. Tytuł ukaże się jednocześnie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC. Platformy Sony i Microsoftu mają zapewnić stabilną rozgrywkę z obrazem wyświetlanym z prędkością 30 klatek na sekundę. W przypadku pecetów wydajność gry zależeć będzie od konfiguracji sprzętowej. Dokładne i oficjalne wymagania tytułu zostały podane na początku tego miesiąca.

  1. Oficjalna strona Fallout 4
  2. Fallout 4 – komependium wiedzy