Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2016, 11:15

autor: Adrian Werner

Fallout 4 otrzymał aktualizację 1.3

Zespół Bethesda opublikował patch 1.3 do gry Fallout 4. Łatka poprawia błędy i wprowadza kilka nowych opcji. Obecnie dostępna jest tylko na pecety, ale wersje konsolowe mają ukazać się na dniach.

Patch na razie dostępny jest tylko w wersji na PC. - Fallout 4 otrzymał aktualizację 1.3 - wiadomość - 2016-02-02
Patch na razie dostępny jest tylko w wersji na PC.

Studio Bethesda wypuściło nową aktualizację do postapokaliptycznego RPG-a Fallout 4. Patch opatrzony został numerem 1.3 i chętni do wzięcia udziału w beta testach bawili się z nim od 15 stycznia. Obecnie każdy użytkownik pecetów może go pobrać za pośrednictwem klienta Steam. Wydania konsolowe mają zadebiutować jeszcze w tym tygodniu.

Łatka wprowadza sporo poprawek mniejszych i większych błędów oraz kilka ciekawych nowości. Do drugiej z tych kategorii zalicza się dodatkowa opcja graficzna okluzji otoczenia w postaci HBAO+, odpowiadająca za cieniowanie powierzchni obiektów. Natomiast posiadacze kart firmy Nvidia mogą się także teraz cieszyć ładniejszymi efektami zniszczeń przy korzystaniu z uzbrojenia. Ponadto pojawiło się specjalne menu pokazujące status mieszkańców naszych osad, a interfejs służący do przyglądania się podniesionym przedmiotom pozwala teraz na ich swobodne obracanie w dowolną stronę.

Przypomnijmy, że Fallout 4 ukazał się 10 listopada w wersjach na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. W Polsce gra otrzymała lokalizację kinową (napisy) na wszystkich platformach sprzętowych.

  1. Fallout 4 – oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Fallout 4 - Czas apokalipsy