Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2015, 18:25

autor: Góral

Fallout 4 na PC z 5 GB danych na płycie - ponad 18 GB trzeba pobrać

Dziś miała miejsce premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych gier bieżącego roku - Fallout 4. Okazało się, że na płycie z produkcją w wersji PC znajduje się tylko 5 GB danych, a ponad 18 trzeba pobrać z Internetu.

Fallout 4 z 5 GB danych na płycie - ponad 18 GB trzeba pobrać - ilustracja #1

Pamiętacie jak donosiliśmy, że na płycie z grą Fallout 4 nie zostaną umieszczone wszystkie pliki? Dziś miała miejsce premiera rzeczonej produkcji, która wylądowała w domach zainteresowanych osób i okazało się, że na DVD wylądowało tylko 5,21 GB danych, a pozostałe, ponad 18 GB, należy pobrać ze Steama. Zapewne spora część z nas liczyła, że będzie na odwrót, ale koniec końców wyszło, że większą część postapokaliptycznego projektu trzeba ściągnąć z sieci. Nie jest to jednak jedyna nieciekawa informacja związana z czwartym Falloutem. Kilka godzin temu informowaliśmy bowiem, że pomimo wcześniejszych zapowiedzi dewelopera o rozgrywce w 1080p i stałych 30 klatkach na sekundę, nie udało się dotrzymać obietnicy i produkcja na konsolach ma problemy z utrzymaniem takiej płynności animacji.

Większość danych niezbędnych do zabawy w Fallouta 4 trzeba pobrać ze Steama / Źródło: Eurogamer.pl. - Fallout 4 z 5 GB danych na płycie - ponad 18 GB trzeba pobrać - wiadomość - 2015-11-10
Większość danych niezbędnych do zabawy w Fallouta 4 trzeba pobrać ze Steama / Źródło: Eurogamer.pl.

Koniec końców, pomimo tych niedociągnięć i licznych błędów, które są w zasadzie wizytówką gier studia Bethesda, Fallout 4 okazał się udanym tytułem, dającym sporo frajdy. Jeżeli jeszcze nie skusiliście się na swój egzemplarz, to na koniec zachęcam do zapoznania się z poniższym materiałem wideo od ekipy tvgry.pl, na którym Arasz postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami po kilku pierwszych godzinach rozgrywki.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout 4

Fallout 4