Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2013, 10:35

autor: Sarge

Fable Legends kolejną odsłoną popularnej serii studia Lionhead?

W sieci pojawiły się plotki, że w przyszłym tygodniu na targach gamescom dojdzie do zapowiedzi kolejnej części serii Fable. Firma Microsoft zarejestrowała bowiem domeny internetowe z nazwą Fable Legends w adresach.

Firma Microsoft zarejestrowała dwie domeny internetowe z nazwą Fable Legends w adresach, co może zwiastować tytuł kolejnej części popularnej serii studia Lionhead. Na razie jednak niczego oficjalnie nie potwierdzono.

Domeny FableLegends.com oraz FableLegends.net zostały zarejestrowane w marcu, ale przedwczoraj przeniesiono je na serwery koncernu Microsoft. Może to oznaczać, że amerykański gigant powoli szykuje się do otwarcia oficjalnej strony internetowej Fable Legends. W dniach 21-25 sierpnia odbędą się targi gamescom w Kolonii, więc to byłby idealny moment na zapowiedź kolejnej odsłony serii Fable.

Czy na targach gamescom faktycznie doczekamy się zapowiedzi gry Fable Legends? - Fable Legends kolejną odsłoną popularnej serii studia Lionhead? - wiadomość - 2013-08-18
Czy na targach gamescom faktycznie doczekamy się zapowiedzi gry Fable Legends?

O nowej części cyklu Fable plotkuje się od dłuższego czasu. Ostatnio w sieci pojawiła się informacja, że studio Lionhead poszukuje pracowników do nowego, jeszcze niezapowiedzianego projektu. Ówczesny opis stanowisk wskazywał na to, że może chodzić właśnie o reprezentanta serii Fable. Swego czasu mówiło się nawet o tym, że twórcy mogą zdecydować się na gatunek MMO.

Wszyscy spodziewają się, że ewentualna zapowiedź Fable Legends zdradzi nam, że gra zmierza wyłącznie na Xboksa One. Obecnie twórcy przygotowują Fable Anniversary na Xboksa 360, ale jest to jedynie odświeżona wersja pierwszej części serii wydanej pierwotnie na konsolę Xbox w 2004 roku. Premiera remake’u odbędzie się w grudniu bieżącego roku.