Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2014, 17:00

autor: luckie

Evolve – otwarte beta-testy w styczniu ekskluzywnie na Xboksie One

Posiadacze konsoli Xbox One będą mogli wziąć udział w otwartych beta-testach gry Evolve. Rozpoczną się one niedługo przed premierą gry - 8 stycznia 2015 roku. Ponadto zapraszamy do obejrzenia nowego gameplaya pokazanego na targach Gamescom 2014.

O przesunięciu Evolve na początek 2015 roku słyszeliśmy już w zeszłym tygodniu. W ślad za tymi wieściami podążyła dziś wiadomość o opóźnieniu otwartych beta-testów gry, których dotychczas spodziewaliśmy najpóźniej w październiku. Nie jesienią, a 8 stycznia przyszłego roku będzie można wypróbować ciekawie zapowiadający się sieciowy tytuł od studia Turtle Rock. Co więcej, według informacji podanych na dzisiejszej konferencji firmy Microsoft na targach Gamescom 2014, publiczna beta będzie dostępna ekskluzywnie na Xboksa One. Przy tej okazji zaprezentowano również nowy gameplay z gry. Tym razem możemy prześledzić wieloosobowy mecz z różnych perspektyw – zarówno łowców, jak i groźnego Krakena. Akcja rozgrywa się na niepokazywanej dotąd, wielopoziomowej mapie.

Evolve zadebiutuje 10 lutego 2015 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

  1. Oficjalna strona gry Evolve
  2. Zapowiedź gry Evolve
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Evolve

Evolve