Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 października 2021, 19:23

autor: hexx0

Ruszyła halloweenowa wyprzedaż w Epic Games Store; wykorzystaj swój kupon

Do 1 listopada w Epic Games Store trwa halloweenowa wyprzedaż. Wykorzystując kupon na 40 złotych, w atrakcyjnych cenach można zakupić takie gry jak Cyberpunk 2077, Assassin’s Creed: Valhalla, Mafia: Trylogia czy Death Stranding.

Rozpoczęła się halloweenowa wyprzedaż w Epic Games Store. Zgodnie z tym, o czym informowaliśmy Was w piątek, powróciły kupony rabatowe o wartości 40 złotych; można je wykorzystać przy zakupie gier kosztujących co najmniej 59,90 zł. Ze sporą zniżką da się nabyć takie tytuły jak Cyberpunk 2077, Assassin’s Creed: Valhalla, Mafia: Trylogia, The Medium, Disco Elysium czy Death Stranding.

Każdemu posiadaczowi konta w Epic Games Store przysługuje tylko jeden kupon – otrzymacie go za zapisanie się do newslettera. Poniżej znajdziecie listę najciekawszych naszym zdaniem tytułów objętych promocją. Zwróćcie uwagę, że ze względu na niskie ceny nie wszystkie kwalifikują się do użycia kuponu. Akcja potrwa do 1 listopada do godziny 16:00 czasu polskiego.

Wszystkie halloweenowe promocje w Epic Games Store

Halloweenowa wyprzedaż w Epic Games Store – wybrane oferty:

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.