Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 października 2021, 20:27

autor: hexx0

Halloweenowa wyprzedaż w Epic Games Store już w poniedziałek; powracają kupony

18 października rozpocznie się halloweenowa wyprzedaż w Epic Games Store. Co istotne, powrócą znane z poprzednich lat kupony o wartości 40 złotych. Można je odebrać po zapisaniu się do newslettera.

Czwarty kwartał roku to w branży gier nie tylko czas wielkich premier, ale też dużych promocji. Wczoraj informowaliśmy Was o nadchodzących wyprzedażach na Steamie, a dziś poznaliśmy pierwsze konkrety na temat najbliższych obniżek cen w Epic Games Store. Ich pierwszego rzutu można spodziewać się już w poniedziałek 18 października, kiedy to rozpocznie się halloweenowa wyprzedaż. Łowców okazji z pewnością ucieszy fakt, że znów będzie można skorzystać z kuponów zniżkowych o wartości 40 złotych – będą one rozsyłane w ciągu 24 godzin po zapisaniu się do newslettera.

Co istotne, każdemu posiadaczowi konta w Epic Games Store będzie przysługiwał tylko jeden kupon. Da się go wykorzystać do 16 listopada do godziny 8:59 czasu polskiego na zakup gier o minimalnej wartości 59,99 zł. Mimo że zniżkę można spożytkować już teraz, warto więc poczekać na wyprzedaż i upolować wybrany tytuł w możliwie najniższej cenie.

Halloweenowa wyprzedaż w Epic Games Store już w poniedziałek; powracają kupony - ilustracja #1
Źródło: EpicGames.com.

Jeśli już subskrybujecie newsletter Epic Games Store, kupon powinien wkrótce pojawić się na Waszym koncie (o ile jeszcze go nie dostaliście). Aby natomiast zapisać się do newslettera, trzeba zalogować się na swoje kontro, w ustawieniach wybrać zakładkę „Komunikacja”, a następnie wyrazić zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail (patrz screen powyżej).