Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 października 2021, 14:03

Epic Games Store, Amazon Prime Gaming - 11 darmowych gier na 15 października 2021 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie obecnie odebrać. Wśród nich znajdziecie Star Wars: Squadrons, Ghostrunner i Alien: Isolation.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy dla Was listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont lub wypróbować.

UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Epic Games Store

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse – do odebrania za darmo

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse to gra akcji TPP, w której wcielamy się w tytułowego Edwarda „Stubbsa” Stubblefielda. Protagonista zostaje zamordowanyi porzucony na odludziu. Po latach w miejscu spoczynku jego zwłok powstaje miasto Punchbowl. W nim Stubbs odradza się jako zombie i próbuje odkryć, kto go zabił. Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 22 października do godziny 17:00 czasu polskiego. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse w Epic Games Store

Amazon Prime Gaming

Co tu robi Amazon Prime Gaming?

W tym tygodniu usługa Amazon Prime wystartowała oficjalnie w Polsce. Z tej okazji każdy zainteresowany może skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego.

W ramach usługi Amazon Prime Gaming możecie odebrać dziesięć tytułów. Każdy z nich jest w postaci klucza przeznaczonego do aktywacji na konkretnej platformie. Jeśli chcecie skorzystać z darmowego okresu próbnego, to musicie wejść w poniższy link. Następnie przejdźcie na tę stronę i odbierzcie tytuły.

Oferta Amazon Prime

Star Wars: Squadrons – klucz Origin

Star Wars: Squadrons to kosmiczna strzelanka osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen. W czasie przygody wcielamy się w pilota eskadry Imperium lub Nowej Republiki.

Ghostrunner – klucz GOG.com

Ghostrunner to cyberpunkowa gra akcji rozgrywająca się w wieży będącej ostatnim bastionem ludzkości. Tam rządy terroru sprawuje niejaka Kluczniczka. W trakcie przygody wcielamy się w postać obdarzoną zdolnościami pozwalającymi mu walczyć zarówno w świecie fizycznym, jak i w cyberprzestrzeni. Dzięki temu jest on w stanie obalić obecną władzę.

Alien: Isolation – klucz Epic Games Store

Alien: Isolation to pierwszoosobowy survival horror, którego akcja osadzona została w uniwersum serii Obcy. W czasie przygody wcielamy się w Amandę, czyli córkę głównej bohaterki filmowej sagi – Ellen Ripley.

Pozostałe tytuły

  1. Red Wings: Aces of the Sky – dostępne w aplikacji Amazon Games
  2. Secret Files 3 – dostępne w aplikacji Amazon Games
  3. Song of Horror Complete Edition – dostępne w aplikacji Amazon Games
  4. Wallace & Gromit's Grand Adventures – dostępne w aplikacji Amazon Games
  5. Tiny Robots Recharged – dostępne w aplikacji Amazon Games
  6. Whiskey & Zombies – dostępne w aplikacji Amazon Games
  7. Blue Fire – dostępne w aplikacji Amazon Games

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.