Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2014, 07:00

Endless Legend potwierdza zapotrzebowanie na dobre strategie turowe w klimatach fantasy. Top 10 Steam (20 - 26 kwietnia)

DayZ obroniło pozycję lidera i to pomimo zmasowanego ataku symulatora umierania w postaci Dark Souls II. Wartą uwagi nowością jest za to strategia Endless Legend. Zapraszamy do zapoznania się z ubiegłotygodniowymi bestsellerami Steama.

Żaden tydzień na Steamie nie może obyć się bez DayZ, które zwykle ląduje na pierwszym miejscu i nie inaczej jest tym razem. Pomimo premiery nowych, interesujących tytułów survivalowa zabawa wciąż znajduje nowych chętnych. Gonitwie z zombiakami nie mogła sprostać nawet premiera Dark Souls II, w której to grze na dobrą sprawę sami gramy nieumarłym. Ponoć wersja PC wypełniona jest po brzegi bugami, więc może jednak warto wstrzymać się jeszcze chwilę z zakupem i poczekać na łatkę?

Drugą ważną grą, która po raz pierwszy pojawiła się w zestawieniu bestsellerów, jest Endless Legend. Jak na razie tytuł ten oferowany jest w tańszej o 25% cenie w ramach wczesnego dostępu. Dopiero co debiutowało Age of Wonders III, a tu fani dobrych strategii otrzymują kolejną produkcję 4X, w której na podbój czeka cała kraina fantasy.

1.

DayZ

2.

Dark Souls II

3.

Portal 2

4.

Rust

5.

Watch Dogs

6.

Space Engineers

7.

Counter-Strike: Global Offensive

8.

Endless Legend

9.

Portal / Portal 2

10.

ArmA III