Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 12 sierpnia 2018, 13:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Emocjonujące zakończenie letniego pucharu

Rocket League Summer Cup dobiegł końca. Poznaj zwycięzców i zobacz niesamowicie wyrównany finał turnieju.

Emocjonujące zakończenie letniego pucharu - ilustracja #1

Po trzech miesiącach zmagań Rocket League Summer Cup dobiegł końca. W sobotę rozegraliśmy trzeci i ostatni turniej z serii, który jak zawsze w przypadku samochodowej piłki kopanej dostarczył masy emocji i pięknych bramek. W finale zagrały ze sobą drużyny „Iluminar Gaming” w składzie kublik i PetricK oraz drużyna „=) równa się prawy nawias”, którą reprezentowali seba0410 oraz Expp. Oba zespoły nie oddały w poprzednich rundach nawet meczu, więc zapowiadało się prawdziwe starcie tytanów.

I tak też się stało. Finał był niesamowicie emocjonujący i zakończył się wynikiem 3:2 (2:1 w ostatnim meczu) dla drużyny Iluminar Gaming. PetricK oraz kublik nie tylko wygrali w ten sposób klawiatury SteelSeries Apex 150, ale również zostali mistrzami naszego rankingu Summer Cup! W ten sposób dorzucili do swojej puli nagród słuchawki SteelSeries Arctis 5. Niezwykle emocjonujący finał oraz cały turniej możecie obejrzeć poniżej.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Wyniki turnieju wliczają się również do naszego pierwszego sezonu Friendly Fire, którego zwycięzcy mogą liczyć na cenne nagrody od SteelSeries.

Emocjonujące zakończenie letniego pucharu - ilustracja #2

Summer Cup – zasady pucharu

Emocjonujące zakończenie letniego pucharu - ilustracja #3

Summer Cup to seria trzech turniejów Rocket League 2v2 na platformach PC i PS4. Turnieje rozgrywane będą raz w miesiącu, a drużyny biorące udział w zawodach otrzymywać będą punkty, które zadecydują o ich pozycji w końcowym rankingu. Dla zwycięzców całego pucharu przewidziane są dodatkowe nagrody sponsorowane przez firmę SteelSeries.

Emocjonujące zakończenie letniego pucharu - ilustracja #4

Ranking Friendly Fire – 13 sierpnia

Emocjonujące zakończenie letniego pucharu - ilustracja #5