Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2018, 12:04

autor: Adrian Werner

Forza Horizon 4 - nowy zwiastun omawiający zalety gry

Studio Playground Games wypuściło nowy zwiastun gry wyścigowej Forza Horizon 4. Filmik koncentruje się na omówieniu najważniejszych cech tej produkcji.

Forza Horizon 4 wjedzie na rynek w październiku. - Forza Horizon 4 - nowy zwiastun omawiający zalety gry - wiadomość - 2018-08-13
Forza Horizon 4 wjedzie na rynek w październiku.
FORZA HORIZON 4 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Playground Games
  2. Wydawca: Microsoft
  3. Gatunek: wyścigi
  4. Platformy: PC, XONE
  5. Data premiery: 2 października 2018 r.

Forza Horizon 4 zapowiada się na najważniejszą wyścigową premierę tego roku, dlatego każdy świeży materiał wideo z tej produkcji witamy z dużym zainteresowaniem. Najnowszy stanowi zwiastun prezentujący godne uwagi cechy gry.

Wśród zachwalanych przez autorów elementów znalazł się cykl pór roku, które wpłyną nie tylko na wygląd lokacji, ale również na warunki jazdy. Podczas rozgrywki będziemy mogli również odblokować dostęp do dwunastu domów kierowców. Ciekawie zapowiadają się także specjalne wyzwania, oferujące mocno nietypowe wyścigi, np. przeciwko poduszkowcowi.

Kluczową rolę w grze odegra aspekt sieciowy, choć oczywiście nie zabraknie również trybu offline. Na jednym serwerze będzie mogło jednocześnie bawić się do 72 osób, które spotkamy podczas eksploracji otwartego świata. Nie zabraknie także wielu okazji do bezpośredniej rywalizacji, gdzie poza klasycznymi wyścigami znajdziemy m.in. tzw. drużynowe przygody, w których zmierzą się dwa zespoły, po sześć kierowców każdy.

Ponadto teraz każdy samochód posiadać będzie własne drzewko umiejętności, a do regularnego odpalania gry zachęcą regularnie dodawane dzienne i tygodniowe wyzwania.

Przypomnijmy, że Forza Horizon 4 zmierza na Xboksa One i pecety. Premiera zaplanowana została na 2 października tego roku. Warto wspomnieć, że dwa tygodnie temu autorzy ogłosili, iż grze zabraknie mikropłatności.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Forza Horizon 4 i The Crew 2 tworzą razem idealną grę wyścigową