Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2020, 18:26

Elite Dangerous: Odyssey na The Game Awards zachwyciło zwiastunem

Nowy zwiastun Elite Dangerous: Odyssey pokazany na The Game Awards 2020 zachwycił nie tylko wizją rozwoju gry, ale także piosenką Davida Bowiego. 2021 rok będzie cudowny dla fanów kosmicznych wojaży.

W SKRÓCIE:
  1. Na The Game Awards pokazano nowy zwiastun Elite: Dangerous - Odyssey.
  2. Rozszerzenie wkrótce zadebiutuje na PC, PS4 i Xboksie One.

Nowy zwiastun Elite: Dangerous – Odyssey skupia się na pieszej eksploracji planet. Zaprezentowany na The Game Awards materiał imponuje nie tylko warstwą wizualną. Jest szansa, że ogromne ambicje studia Frontier Developments uda się zrealizować.

Rozszerzenie Odyssey pozwoli wysiąść z kosmicznych statków i eksplorować planety na piechotę, biorąc udział w ekspedycjach, toczyć pojedynki z innymi graczami lub tworzyć z nimi sojusze oraz poznawać tworzone kolonie.

Dodatek zadebiutuje na pecetach i konsolach PS4 i XOne w pierwszych miesiącach 2021 roku. Wersji na PS5 i Xboksa Series X|S nie zapowiedziano, choć nie możemy wykluczyć ewentualnego portu w późniejszym terminie.

Mając na względzie słowa deweloperów, gdy zapowiadano Elite: Dangerous - Odyssey (dodatek przybliża ich do ostatecznej wizji swojego projektu), możemy zadać sobie pytanie: czy Elite zrobi to, czego Star Citizen nie potrafi?

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Elite: Dangerous - w kosmosie nikt nie usłyszy Twojego marudzenia