Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2021, 17:30

Elite: Dangerous Odyssey z datą premiery wersji alfa

Studio Frontier Developments ogłosiło, że Odyssey, czyli spore rozszerzenie do kosmicznego symulatora Elite: Dangerous, będzie miało swoją premierę w wersji alfa 29 marca tego roku. Otrzymaliśmy również jego nowy zwiastun.

Czekacie na zapowiedziane w ubiegłym roku rozszerzenie Odyssey do kosmicznego symulatora Elite: Dangerous? Jeśli tak, to możecie już powoli szykować swoje skafandry. Studio Frontier Developments podało bowiem, że dodatek, który pozwoli między innymi na pieszą eksplorację i walkę na powierzchniach planet, będzie miał swoją premierę w wersji alfa 29 marca tego roku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dostęp do niej otrzymają osoby, które zakupią Elite: Dangerous - Odyssey w edycji Deluxe Alpha lub posiadają przepustkę Lifetime Expansion Pass na PC.

Przy okazji tego ogłoszenia światło dzienne ujrzał gameplay z Odyssey, na którym możecie zobaczyć jedną z misji będących częścią rozszerzenia. Znajduje się on poniżej. Weźcie jednak pod uwagę fakt, że materiał pochodzi z wersji pre-alfa, zatem sporo rzeczy może się jeszcze zmienić.

Twórcy zorganizowali także małą pogadankę na temat rozszerzenia Odyssey. Można się z niej dowiedzieć na przykład o typach planet, jakie pojawią się w dodatku. Całość możecie obejrzeć poniżej.

Pełna wersja rozszerzenia Odyssey do Elite: Dangerous ma pojawić się późną wiosną tego roku. Dotyczy to jednak jedynie wersji na PC. Według obecnych planów, na konsolach PlayStation 4 i Xbox One wyjdzie dopiero jesienią.

  1. Oficjalna strona gry Elite: Dangerous
  2. Recenzja gry Elite: Dangerous - w kosmosie nikt nie usłyszy Twojego marudzenia