Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2021, 17:50

Hitman 3 z mapą drogową na marzec; ucieczka z więzienia i zbieranie świątecznych jajek

IO Interactive opublikowało listę atrakcji, jakie pojawią się w jego grze w marcu. Hitman 3 wzbogaci się o nowe kontrakty, misje i broń.

W SKRÓCIE:
  • IO Interactive opublikowało listę atrakcji na marzec.
  • Hitman 3 wzbogaci się o nowe misje, kontrakty oraz broń.
  • W grze pojawi się także wydarzenie świąteczne.

Hitman 3 otrzyma w marcu nową darmową zawartość. IO Interactive opublikowało listę atrakcji, wśród których widnieją dodatkowe misje, świeże kontrakty i broń, która trafi w ręce Agenta 47. Pierwsza nowość pojawiła się w grze już dziś, 4 marca. Jest nią misja w trybie Eskalacji o nazwie Lesley Celebration. Gracze będą musieli dopaść określone w niej cele na terenie imprezy w berlińskim klubie. Już za tydzień, 11 marca, do Hitmana trafią z kolei nowe kontrakty zaprojektowane przez twórców związanych z portalem Easy Allies. Osadzone zostaną na mapie Chongqing.

W drugiej połowie miesiąca gra wzbogaci się między innymi o nową misję w trybie Elusive Targets. Zadanie to, ulokowane na wyspie Sgail, dostępne będzie dla graczy od 19 do 25 marca. Zaraz po nim Hitman 3 otrzyma również kolejne kontrakty, za które tym razem odpowiadają osoby związane z serwisem Eurogamer. Osadzone będą w mieście Mendoza.

Mapa drogowa Hitmana 3 na marzec. Źródło: IO Interactive - Hitman 3 z mapą drogową na marzec; ucieczka z więzienia i zbieranie świątecznych jajek - wiadomość - 2021-03-04
Mapa drogowa Hitmana 3 na marzec. Źródło: IO Interactive

Końcówka miesiąca przyniesie dwa większe wydarzenia. Misja Berlin Egg Hunt dostępna będzie od 30 marca do 12 kwietnia. Jak wskazuje jej nazwa, gracze zaangażowani zostaną w poszukiwania świątecznych jajek na terenie berlińskiej mapy. Oprócz tego twórcy przygotowali także zawartość dla posiadaczy gry w wersji Deluxe. Do ich dyspozycji oddana zostanie misja The Satu Mare Delirium. W jej ramach Agent 47 będzie musiał wydostać się z pilnie strzeżonej zamkniętej placówki. Ukończenie zadania nagrodzone zostanie nowym przebraniem oraz uzbrojeniem, którego użyć będzie można w innych trybach gry.