Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2021, 19:47

autor: hexx0

Elex 2 na 2,5-godzinnym gameplayu

W sieci pojawił się nowy, trwający ponad 2,5 godziny gameplay z gry Elex 2. Materiał pozwala m.in. zapoznać się z początkowym fragmentem przygody i zobaczyć, w jaki sposób zostanie zawiązana fabuła produkcji.

Początek 2022 roku jawi się jako świetny czas dla graczy. W lutym dostaniemy takie tytuły jak m.in. Elden Ring, Horizon: Forbidden West czy Dying Light 2, a 1 marca zadebiutuje Elex 2, czyli nowa produkcja znanego z serii Gothic i Risen studia Piranha Bytes. Gra będzie kontynuacją historii bohatera „jedynki” Jaxa, który znacząco urósł w siłę w trakcie przygody. Abyśmy znów mieli co robić, protagonista tradycyjnie musi stracić zarówno ekwipunek, jak i część swoich umiejętności. Jak to się dokona tym razem? Dowiecie się tego z poniższego wideo, które przedstawia początkowy fragment Elexa 2.

Szymon „Hed” Liebert z ekipy TVGRY również miał już okazję zobaczyć z bliska Elexa 2 – swoje wrażenia opisał w poniższym artykule.

Autor filmiku – użytkownik YouTube’a o pseudonimie CohhCarnage – otrzymał od wydawcy, firmy THQ Nordic, dostęp do wczesnej wersji gry. Na kanale internauty znajdziecie więcej świeżych materiałów z Elexa 2w sumie jest ich pięć i składają się na około 2,5 godziny gameplayu. Obejrzenie całości (o ile niestraszne Wam spoilery) powinno pozwolić wyrobić sobie zdanie na temat nadchodzącej produkcji – zobaczyć, jak zawiązana zostanie fabuła, poznać kilku pierwszych NPC czy sprawdzić zmiany w mechanice gry.

CohhCarnage miał, oczywiście, do czynienia z angielską wersją Elexa 2. Wzorem „jedynki” sequel otrzyma jednak polski dubbing, który możecie sprawdzić tutaj. Tytuł trafi na PC, PS4, PS5, XOne i XSX|S.