Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2012, 11:12

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Electronic Arts podgrzewa atmosferę wokół gry Mass Effect 3. Odświeżona strona i pięć nowych zwiastunów

Firma Electronic Arts udostępniła odświeżoną wersję oficjalnej strony gry Mass Effect 3. Udostępniono również pięć nowych zwiastunów prezentujących podejmowanie decyzji, modyfikowanie bronii, tryb multiplayer oraz przeciwników.

Electronic Arts podgrzewa atmosferę wokół gry Mass Effect 3. Odświeżona strona i pięć nowych zwiastunów - ilustracja #1

Wszystkie osoby oczekujące na grę Mass Effect 3 z pewnością bardzo się niecierpliwią, wiedząc, że już w przyszłym tygodniu pojawi się demo tej produkcji, a za miesiąc na półkach sklepowych zagości pełna wersja dzieła studia BioWare. Aby jednak jeszcze bardziej podgrzać atmosferę wokół finału przygód komandora Sheparda, wydawcy postanowili odświeżyć oficjalną stronę Mass Effect 3 i udostępnić kilka nowych zwiastunów ukazujących różne aspekty rozgrywki.

Świeże trailery pokazują poszczególne elementy, które charakteryzują trzecią część serii Mass Effect. Pierwszy z nich demonstruje bezwzględnych i inteligentnych wrogów. Mamy tu futurystycznych ninja, droidy, a nawet maszkary przypominające wyjęte wprost z literatury fantasy wiwerny.

Drugi materiał ukazuje kooperacyjny tryb multiplayer. Mamy też na nim pokaz kilku umiejętności poszczególnych klas.

Trzeci film demonstruje dobrze znany fanom twórczości studia BioWare system podejmowania decyzji i konsekwencji, które za sobą pociągają.

Czwarty zwiastun w bardzo efektowny sposób pokazuje rozgrywkę. Jest brutalnie, dynamicznie i widowiskowo.

Piąty film pozwala nam zobaczyć coś, co było zapowiadane już jakiś czas temu, czyli operacje na ekwipunku. Chodzi tutaj o modyfikowanie poszczególnych elementów naszego wyposażenia (bronie i zbroje).

Przypominamy, że już w przyszłym tygodniu (14 lutego) pojawi się demo Mass Effect 3. Pozwoli ono sprawdzić zarówno rozgrywkę dla jednego gracza, jak i tryb multiplayer. Pełna wersja zadebiutuje 8 marca i będzie dostępna na pecetach oraz konsolach PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Electronic Arts Polska w kinowej polskiej wersji językowej (z napisami). W Sklepie GRY-OnLine wersję pecetową możecie kupić za 129,90 złotych, a konsolowe za 199,90 złotych.