Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 kwietnia 2019, 16:54

autor: Jakub "Entelarmer" Błażewicz

Ekranizacja Uncharted - Chris Hemsworth zagra Victora Sullivana?

Serwis That Hashtag Show dostarczył informacji na temat obsady ekranizacji serii Uncharted. Według strony wytwórnia Sony Pictures poszukuje aktora do roli Victora „Sully’ego” Sullivana, a wśród rozważanych kandydatów znaleźli się Chris Hemsworth i Matthew McConaughey.

Ekranizacja Uncharted - Chris Hemsworth zagra Victora Sullivana? - ilustracja #1
Sony wciąż szuka odtwórcy roli jednej z najważniejszych postaci z Uncharted.

Ekranizacja serii Uncharted ma za sobą już cztery zmiany reżyserów w ciągu ponad dziesięciu lat, które minęły od czasu pojawienia się pierwszych informacji na temat filmu. Trudno się więc dziwić, że wciąż nie znamy niemal żadnego z aktorów zaangażowanych w produkcję filmu. Przynajmniej oficjalnie, bo nie brakuje różnorakich pogłosek, takich jak ostatnie doniesienia serwisu That Hashtag Show (dzięki, Resetera). Według strony Sony Pictures poszukuje do roli Victora „Sully’ego” Sullivana „białego mężczyzny w wieku 40 do 49 lat”. Co ciekawe, w zamieszczonym artykule podano nazwiska kilku z aktorów rozważanych przez wytwórnię do zagrania tego bohatera: Chrisa Hemswortha, Matthew McConaugheya, Chrisa Pine’a oraz Woody’ego Harrelsona.

Trudno wysnuwać konkretne wnioski na podstawie niepotwierdzonych doniesień, niemniej nie przeszkadza to fanom w dyskusji nad preferowanym kandydatem. Trzeba przy tym pamiętać, że filmowe Uncharted ma opowiadać o losach Nathana Drake’a (w tej roli Tom Holland) przed wydarzeniami pokazanymi w sadze studia Naughty Dog. Należy więc się spodziewać, że kinowe wcielenie Sully’ego będzie wyraźnie młodsze niż jego odpowiednik z gier, co – według niektórych – wyklucza starszych z rzekomo rozważanych aktorów: Matthew McConaugheya (urodzonego w 1969) roku i Woody’ego Harrelsona (ur. w 1961 roku). Na razie jednak najlepiej wstrzymać się ze spekulacjami i czekać na oficjalne informacje. Zdjęcia do Uncharted mają rozpocząć się w lipcu.