Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 8 maja 2015, 17:15

Edycja przedpremierowa Batman: Arkham Knight w sprzedaży

Specjalna oferta pudełkowa w sklepach Media Markt i Saturn.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Z przyjemnością informujemy, że od dziś w sklepach Media Markt oraz Saturn na terenie całego kraju można nabyć unikatową edycję przedpremierową gry Batman: Arkham Knight przygotowaną specjalnie dla polskich fanów! Za jedyne 39,99 zł, kupujący to wydanie gracze zyskują:

  1. Oryginalną koszulkę z kultowym logiem Batmana,
  2. Kod do pobrania pakietu fabularnego „Red Hood”, dzięki któremu gracz będzie mógł wcielić się w postać tytułowego mściciela. Użytkownik sam decyduje o platformie docelowej dla dodatku (PC, PS4 lub Xbox One),
  3. Zniżkę na zakup gry od dnia jej premiery,
  4. Zniżkę na produkty partnera wydania – firmy MODECOM.

Koszulki dostępne są w trzech rozmiarach: M, L oraz XL. O rozmiarze koszulki informuje naklejka na pudełku.

Edycja przedpremierowa Batman: Arkham Knight w sprzedaży - ilustracja #1

Zakup edycji przedpremierowej upoważnia do uzyskania zniżki przy zakupie wydania premierowego gry Batman: Arkham Knight na wybraną platformę sprzętową w miejscu zakupu edycji przedpremierowej (Uwaga! Należy zachować dowód zakupu).

Gra Batman: Arkham Knight ukaże się 23 czerwca w polskiej (napisy) oraz angielskiej wersji językowej na PC z Windows, PlayStation 4 oraz Xbox One.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight